Autor Zpráva
Prefin
Profil
Ahoj všichni.
Potřeboval bych trochu poradit s úpravou FullCalendar v1.5.3. Ke stažení je sice novější verze, ale já ho mám zabudovaný v administračním tématu Charisma a není důvod to měnit.
Jde mi konkrétně o přidání malé ikonky pro odstranění záznamu do jeho hlavičky vpravo nahoře editací souboru fullcalendar.min.js (nejspíš), asi přidáním divu s odkazem.
Pár věcí jsem již včetně překladu udělal ale s tímhle nějak nemůžu hnout.



V js se vyznám jako traktorista v ekonomice.

Díky
Prefin
Profil
Opravdu nikdo neví nebo je moje otázka tak hloupá?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Prefina:
Mohl jsi k dotazu přiložit i odkaz na místo, odkud jsi FullCalendar sebral, případně rovnou nalinkovat svůj fullcalendar.js (ale ne mininfikovanou verzi, je úmyslně zhuštěná a znečitelněná, v té nikdo změny dělat nebude).

nebo je moje otázka tak hloupá?
Včera dopoledne jsem tvoji otázku podezříval z toho, že je triviální, protože tak obyčejná věc, jako je mazání z kalendáře, by měla být snadno nastavitelná nějakým postupem popsaným kdesi v dokumentaci. Když to umí události přidávat, přesouvat, roztahovat, považoval bych za samozřejmost, že je to dovolí i pohodlně mazat. A ono ne :-)

Přesněji řečeno je tam popis metody, kterou jde událost odstranit, ale nenašel jsem žádný uživatelský přístup k ní. Je to podivné. Mazání by přeci měla být základní funkčnost. Možná něco přehlížíme…
mimochodec
Profil
Prefin:
Párkrát jsem ho použil, i mazání nějak řešil, ale už nevím jak. Vypadá to, že html toho jednoho eventu se generuje funkcí buildHTMLForSegment. V nekomprimovaném JS je to na ř. 6255.
Prefin
Profil
Chamurappi
Taky jsem si myslel, že se jenom nedívám na správné místo, ale asi to není tak jednoduché, což u takové samozřejmosti trochu nechápu.
Soubor fullcalendar.min.js jsem si dekomprimoval (jinak by to bylo tak pro detektiva).
Stačilo by mi vložit do headeru <a href="..?smazat=..">x</a>, ale když to zkusím dát do divu, který vykresluje header události, nezobrazí se to..
Vzhledem k tomu, že js neznám bych radši využil jednodušší řešení. Vím, že tam metoda asi bude ale nenašel jsem nikde fungující řešení.

mimochodec
V minimalizované verzi metoda buildHTMLForSegment asi není dostupná.

Díky za reakce.
mimochodec
Profil
Prefin:
V minimalizované verzi metoda buildHTMLForSegment asi není dostupná.

Tak uprav a použij tu neminimalizovanou, případně po úpravě minimalizuj. Je to jen stopa, netvrdím, že to je to místo, kde do toho sáhnout, ale zkusil bych to tam.
Prefin
Profil
Vzhledem k tomu, že s js pracovat neumím se mi do toho moc nechce. Mám poměrně starou verzi a díky její implementaci v motivu je dost provázaná se styly.
Ale zkusím to a uvidíme - třeba je to zpětně podporované.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0