Autor Zpráva
SkyVessel
Profil
Zdravím,
rozhodl jsem se trochu ponořit do tajů jquery a tak krůček po krůčku přicházím na nové věci :)...
Na webu promítám obrázky pomocí fancyboxu. Mám tam taky jednu mapu a chci přidat možnost, že pokud má uživatel menší rozlišení než ten obrázek, nabídne to možnost otevřít mapu v plném rozlišení... Ovšem ať měním rozlišení jak chci, tak se nic neděje :/ ... Vidíte nějakou chybu v zápisu?
<script>
    $(document).ready(function(){
    var view_width = $('window').innerWidth;
    var view_height = $('window').innerHeight;
    if (view_width < 1100 || view_height < 830) {
            $('#maxRes').removeClass('hidden');
    }
        });
</script>

<a href='img/mapa.jpg' id='maxRes' class='hidden'>Klikni zde pro plné rozlišení</a>
juriad
Profil
SkyVessel:
innerWidth je funkce.

A navíc:
This method is not applicable to window and document objects; for these, use .width() instead.
_es
Profil
SkyVessel:
Okrem jQuery metód s rovnakým názvom existujú natívne vlastnosti innerWidth a innerHeight. Nejako si to asi nekorektne „skombinoval“.

pokud má uživatel menší rozlišení než ten obrázek, nabídne to možnost otevřít mapu v plném rozlišení.
Čo si predstavuješ pod „zobrazením pod plným rozlíšením“ ak je rozlíšenie menšie, než treba na zobrazenie celého obrázka? Na zobrazenie len časti obrázka v „prirodzenom rozlíšení“ predsa netreba nič nastavovať. Alebo si pozri dokumentáciu k tomu fancyboxu na možnosti zobrazenia obrázka.
SkyVessel
Profil
juriad:
innerWidth je funkce.
>
A navíc:
This method is not applicable to window and document objects; for these, use .width() instead.
Díky... Jak budu mít čas, tak na to mrknu. Právě, že jsem viděl u řešení to i to, ale asi jsem to špatně zkombinoval :)

_es:
Čo si predstavuješ pod ‚zobrazením pod plným rozlíšením‘ ak je rozlíšenie menšie
Při otevření ve fancyboxu se obrázek zmenší na maximální možnou plochu. Když ale nabídnu odkaz přímo na .jpg, tak si to uživatel může kliknutím zvětšit na původní rozlišení a přečíst tak i ten menší text, který by po zmenšení ve fancy nešel vidět ...

Díky za tipy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0