Autor Zpráva
smid83
Profil *
Ahoj můžete mi někdo poradit?
Mám odkaz a potřeboval bych aby se mi po kliknutí otevřel normálně v tom samém okně a jednou za 24h se ten odkaz otevřel v novém ,nevíte o nějakém js nebo o něčem ? Mám jen target= ale to se mi otevírá v novém okně pořád a to nepotřebuju


<a href="http://www.example.com" target="_blank">examle</a>
_es
Profil
smid83:
Vôbec ti nie je rozumieť, o čo sa pokúšaš. Ako „raz za 24 hodín“? Že bude návštevník vytrvalo na ten odkaz celý deň klikať a skúšať čo to spraví alebo ako?
smid83
Profil *
_es:
Budu mit nějake odkaz znějakou nabídkou potřebuju aby se ten odkaz otvíral po kliknutí vtom samém okně ale jednou za den se ten samej odkaz otevřel v novém okně už tomu rozumíš?
Marschmallow
Profil
smid83:
Každému uživateli jednou za 24 hodin, nebo bude v celém světě jeden štastlivec, kterému se otevře odkaz v novém okně?
Co to má za smysl? Když na odkaz kliknu pravým tlačítkem, stejně ho mohu otevřít v novém okně.
smid83
Profil *
každymu za 24 h javim ze se to da udelat pravim tlacitkem ale potřebuju to automatycky jde to nějak?potřebuju aby se mi tam jednou za 24 hodin ukazal ten odkaz v novem okne a v to starim budu mit reklamu chapete?
Marschmallow
Profil
smid83:
Nebylo by lepší to udělat pomocí PHP a databáze MySQL? Struktura sloupců v DB by mohla být třeba taková:
- id (id uživatele)
- ip (IP adresa uživatele)
- odkaz (jestli otevřel odkaz)
_es
Profil
smid83:
A čo teda presne znamená to „raz za deň“? Kedy presne je to „raz“? Keď na to klikne prvý krát a potom 24 hodín nie, alebo ako?
smid83
Profil *
Marschmallow:

To nevím MySQL vubec skušenosti nemám a hlavně ten odkaz je z obrázku.
myslel jsem nějaky js jak to používaj třeba ty reklamní agenturi to taky kdyz kliknete na odkaz tak jednou za 24h se objeví v novém okně


smid83:
když na to kliknu 1x tak chci aby se mi to otevřelo v novem okně, když nato kliknu po druhe tak aby se to otevřelo v jednom a tom samém okně


_es:
smid83:
když na to kliknu 1x tak chci aby se mi to otevřelo v novem okně, když nato kliknu po druhe tak aby se to otevřelo v jednom a tom samém okně
_es
Profil
smid83:
aby se mi tam jednou za 24 hodin ukazal ten odkaz v novem okne a v to starim budu mit reklamu chapete?
Stále si to nejako nedostatočne vysvetlil. V „starom okne“ bude reklama a nejaký odkaz a predsa či sa cieľ odkazu otvorí do nového okna (panelu) alebo do toho istého, tak uvidí návštevník aj tak to isté. A ten odkaz má smerovať kam? Na niečo reklamné, či na užitočný (pre návštevníka) obsah?
Ak by to malo byť len v JS, tak by sa to dalo napríklad dávať stav kliknutia do cookie či do localStorage a pri načítaní stránky meniť vlastnosť target odkazu. Teda ak to nie je nejaký cudzí obsah načítaný do iframe.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0