Autor Zpráva
quatzael
Profil
Ahoj,
potřeboval bych udělat graf, který bude AJAXem načítat nové data a přidávat je už k existujícím.
Tzn. při načtení stránky to z databáze načte už existující záznamy a pak například co minutu AJAXem načte další a přidá do grafu.

Zkoušel jsem tento line graph, ale vůbec netuším jak ho například trochu zmenšit a hlavně jakým způsobem ty data v něm aktualizovat. Jestli je to vůbec možné, protože to takto vypadá, že se vždy pouze vykreslí a tím to končí..

Je pro to nějaký řešení?
_es
Profil
quatzael:
Zkoušel jsem tento line graph, ale vůbec netuším jak ho například trochu zmenšit a hlavně jakým způsobem ty data v něm aktualizovat.
Má to snáď dokumentáciu, na ktorú si tu dal aj odkaz - to si to v nej nevieš nájsť?
Napríklad to „aktualizovanie“: www.chartjs.org/docs/latest/developers/updates.html
quatzael
Profil
_es:
Aha, tak to jsem tam nenašel.. Hledal jsem to celý v těch parametrech toho line grafu...
Díky moc.


_es:
Akorát tam nikde nemůžu najít to nastavení celkové velikosti..
Keeehi
Profil
quatzael:
Jsem na mobilu, tak se nemůžu podívat, ale čekal bych, že buď se to zadává v těch parametrech při inicializaci, nebo se to vždy roztáhne na 100% šířky, co tomu dovolí. V takovém případě by stačilo elementu, který to vše obaluje přidat nějakou šířku co ti bude vyhovovat. Pokud by takový element nebyl tak to prostě obal divem a šířku nastav jemu.
quatzael
Profil
Keeehi:
Nikde jsem to tam nenašel.. Ručně to dokážu udělat jak říkáš, jenže se to zmenší všechno, včetně popisků, který jsou pak nečitelný a je to celý takový "deformovaný"..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0