Autor Zpráva
E5150
Profil
Zdravím,
potřebuji po odlašení uživatelem nutně zavřít celé okno prohlížeče.

Použil jsem window.close(); - v IE vse OK. Firefox nicmene stavkuje ... docetl jsem se, ze window.close v Firefoxu funguje jen pro okna otevrena window.open.

Nevite prosim nekdo, jak pomoci JS bezpecne zavrit okno vsech prohlizecu (nebo aspon IE a FireFox)?

Diky moc
BaTeCzKo
Profil
Bezpecne a na 100% to nejde nikde - protoze napriklad existuji uzivalete s vypnutym javascriptem.
E5150
Profil
Tak tedy jak to udelat "ne bezpecne" a jen v IE a FireFoxu?
DJ Miky
Profil
Firefox ti to naštěstí povolí jen pro okna otevřená Javascriptem. A to je jedině dobře...
habendorf
Profil
Firefox ti to naštěstí povolí jen pro okna otevřená Javascriptem. A to je jedině dobře...

IE taky.
Leo
Profil
"IE taky."

To prave bohuzel ne, Leo
E5150
Profil
Firefox ti to naštěstí povolí jen pro okna otevřená Javascriptem. A to je jedině dobře...

Hmm ... myslim, ze to moc dobre neni ... kdyz zavrit okno je jediny bezpecny zpusob odhlaseni :-/
Joker
Profil
E5150
Bezpečně a na 100% to nejde v žádném prohlížeči, který má vypínatelný Javascript. Tedy ani ve Firefoxu ani v IE (a vlastně ani neznám žádný, kde by to na 100% šlo)

Holt je potřeba se smířit s tím, že uživatel má u svého prohlížeče větší slovo, než otevřená stránka :-)
E5150
Profil
Bezpečně a na 100% to nejde v žádném prohlížeči

Dobra, to uz jsem pochopil. Tak tedy: je nejaky zpusob, jak zavrit okno FireFoxu, ktere nebylo otevreno pomoci window.open()???
Diky
Leo
Profil
"Tak tedy: je nejaky zpusob, jak zavrit okno FireFoxu, ktere nebylo otevreno pomoci window.open()???
Diky"

Jedine akci uzivatele. Napriklad kliknutim na krizek vpravo nahore :-) Leo
Joker
Profil
E5150
V HTML, například:

<strong>Odhlášení proběhlo úspěšně. Z bezpečnostních důvodů nyní doporučujeme zavřít tuto stránku</strong>
E5150
Profil
Tak tedy nejde ... no nic ... kazdopadne diky :o)
habendorf
Profil
Leo:

"IE taky."
To prave bohuzel ne, Leo


IE okno které nebylo otevřeno JS nezavře. Vyhodí hlášku něco jako "webová stránka se pokouší zavřít okno ..." a čeká na potvrzení uživatele. Tedy aspoň na XP SP2.

Nebo mi něco uniklo?
Leo
Profil
Jo, uniklo:

window.opener = self;
window.close();

Leo
habendorf
Profil
Leo: Ha! Netušil jsem, díky za info.
Hooonza
Profil *
Leo
MSIE 7 i tak upozorní na zavírání okna.
Leo
Profil
"MSIE 7 i tak upozorní na zavírání okna."

Diky za info, mel jsem na mysli IE6. Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0