Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
Ahoj lidi, mám jeden problém, tak mi snad pomůžete s vyřešením. Nějak mě nenapadá kde by mohl být problém. Dělám web, který se nachází na http://www.netovky.info/elien/. Při každém přejí myší přes nějakou ikonku na hlavní stránce je chyba v JS... RollOut is not defined. Nevíte někdo jak se této chyby jednoduše zbavit.

Za každou odpověď předem díky a snad se nějaké řešení najde.
vertigo4
Profil
LukeZzZ
nejspíš proto, že voláš neznámou funkci (viz onmouseover="rollIn(this)" onmouseout="rollOut(this)" )
orava..
Profil *
som sa nudil tak som tam spravil 528 chyb :D
bud this alebo id tam das
LukeZzZ
Profil
Osobně v JS nedělám, protože jsem se vždycky zatím obešel bez něj. Tohle mi tam vyhodil redakční systém. Nemohli byste mi tedy poradit co bych tam měl dát za funkci, aby to nedělalo ty chyby??? nějakým způsobem to prostě nadefinovat...
Mike874
Profil *
LukeZzZ
funkce rollin a rollout tam nikde nemas definovany v JS, proto to nejde
koukni tam odkud si zkopiroval kod, a nejspis tam najdes i .js s danejma funkcema
LukeZzZ
Profil
Mike874
já ale kód nekopíroval. Je to kód co generuje CMS Joomla! No tak nic budu to zkoušet a nějak to snad vymyslím... ale díky za snahu..
LukeZzZ
Profil
Pořád se mi to ještě nepodařilo... tak kdyby někdo věděl budu rád. DikeZzZ
joe
Profil
Tak to prostě vyhledej v kódu, ať to k odkazům nepřidává.
LukeZzZ
Profil
Taky možnost... jen jsem myslel jestli to nepůjde rychleji... přeci jen Joomla je dost rozsáhlej projekt a tohle tam najít asi nebude nejlehčí. Myslel jsem právě, že by jen šlo přidat nějakej kousek kódu, co by to nadefinoval tak, že by ta funkce nic nedělala, ale aspoň by existovala a nepsalo to chybu.
joe
Profil
Taky možnost, ale proč to tam mít zbytečně, když to nic nedělá.

function RollOut() {}
function RollIn() {}

+ případné parametry u funkcí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0