Autor Zpráva
mensik3
Profil
Zdravím,
potřeboval bych pomoct s porovnáním výsledku, který je předepsaný v JS souboru, s výsledkem, který zadá uživatel do pole na stránkách. Jelikož nejsem moc zběhlí v Javascriptu, potřeboval bych i poradit, jak přidat hodnotu (výsledek) k tomu příkladu.

Děkuji
Mistr
Profil
mensik3
Zřejmě by bylo vhodné Tvůj problém doplnit odkazem na řešenou stránku. Mám teď na mysli například otázku, jakým způsobem je v JS souboru výsledek předepsán.
mensik3
Profil
Mistr
Je problém, že já tu stránku ještě nikde nemám, teprve jí tvořím. Výsledek tam právě předepsán není, to bych rád, jestli by mi někdo poradil. Mám příklady zadány takto:
vse = [
["text prvního příkladu" ],
["text druhého příkladu"],
["text třetího příkladu"],
]

nevím, jestli to mám dobře napsané, nebo ne. Dělám vše metodou pokus omyl. A doufám že najdu něco (někoho) kdo mi pomůže, jak to správně vytvořit.
K těmto příkladům potřebuji nějak přiřadit výsledek a poté se snažit řešit zbytek.
peta
Profil
mensik3
viz Mistr, odkaz na stranku. Casti neceho bez ostatniho jsou v celku pro reseni nepouzitelne. Vystavit tvoji tvorbu na web neni takovy problem, treba na wz.cz .

Mám příklady zadány takto:
vse = [
["text prvního příkladu" ],
["text druhého příkladu"],
["text třetího příkladu"],
]
jakpsatweb - javascript - pole
jakpsatweb - javascript - priklady - nahodne prislovi javascriptem.
www prohlizec (FF, O) - nastroje - chybova / javascriptova konzola , pak F5 reload stranky a vypise se v ni chyba
(Dost problem aktivovat treba v IE7)
V podstate to mas dobre, ale na konci mas carku.
var vse = [ ["text"], ["text"], ["text"] ];
alert(vse[0]);

Ostatni problemy viz
jakpsatweb - javascript - priklady
RAmses
Profil
Vyřešili jsme to v Práce a zakázky k oboustranné spokojenosti :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0