Autor Zpráva
Leo
Profil
Predesilam, ze jsem zatim marne googlil a zkousel leccos: mam standalone verzi IE6, rozchodil jsem podle navodu na webu cookies, na server se posilaji, ale nedostane se k nim javascript: pokus o nacteni document.cookie vrati prazdny retezec. Nejake napady? Diky, Leo
habendorf
Profil
Nejake napady?
Jo, kašlat na to. Standalone verzi snad nikdo nepoužívá jako primární browser. A pokud ano, asi počítá s omezeními.
habendorf
Profil
Píšeš, že jsi googlil, toto http://remysharp.com/2007/03/19/how-to-get-cookies-working-in-ie6-stan d-alone/ to neřeší? Je to hned první, co na mě google vyplivnul.
Leo
Profil
Neresi, to resi cookies jako takove, ty behaji, ale document.cookie je prazdne. Samozrejme to neresim kvuli brousicum webu, ale kvuli vyvoji, tam IE6 pouzivam. Leo
bohyn
Profil
IETester si zkousel? Ja pouzivam IE 6 standalone i IETester. Oboje ma svoje mouchy a dohromady se tak nejak doplnujou.
IETester obsahuje 5.5, 6, 7, 8
Leo
Profil
Zkousel, tam je to to same. Divny veci, Leo
habendorf
Profil
Leo

Tak to nevím. Můžu otázku bokem? Ty používáš při vývoji IE6 SA? Co tě k tomu vede? Nebo to myslíš tak, že mimo jiné testuješ i v IE6 SA? To už bych chápal.

Pokud bys chtěl, dej sem link, mám tu jedno PC s nativním IE6, můžu ti to otestovat.
Možná bych ti půjčil i přihlašovací údaje k mému premium Browsercam účtu, tam pak můžeš pomocí VNC pracovat přímo na vzdáleném nativním IE6.
Leo
Profil
habendorf

Diky, zkousel jsem to na nativni verzi na jinem pc, a tam document.cookie funguje. Doufam, ze to neni zavisle na nejake podverzi/OS. Jinak ja pouzivam IE6 standalone samozrejme pro testovani. Leo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0