Autor Zpráva
Medvídek
Profil
Mam zajímavý problém. Chtěl bych mít input, kde by byl vyplněný text GUEST_ a pokud by někdo klikl do tohoto inputu, mohl by pokračovat v psaní za to GUEST_ , ale neměl by možnost smazat ten GUEST_. Dá se to nějak udělat ? Je to pro mě spíše okrasný problém, ale pokud by měl někdo nápad, jak toho docílit, předem děkuju :)
Mike8748
Profil
teoreticky (nejspis i prakticky) by stacilo na udalost onchange volat funkci, ktera udela kontrolu obsahu,jestli zacina tim GUEST_ a pripadne to tam doplnit

napsat GUEST_ pred input by ti nestacilo?
Medvídek
Profil
napsat GUEST_ pred input by ti nestacilo?

Takto to mám teď, ale říkal jsem si, že pokud by to šlo tak jak sem psal, tak by to vypadalo hezčeji :)
Miloš
Profil
Nebude se ti to možná líbit, ale co takhle?
http://kesolim.sweb.cz/TMP/houmlesak/
habendorf
Profil
Miloš

Jednou jsem dělal něco podobného, když jeden klient hrozně toužil mít v inputu napsáno "password". Sice to mělo na focus zmizet, ale jak to napsat do passwordu, který zobrazuje jen ****, že?
Miloš
Profil
habendorf
Anebo ještě jinak (reloadni můj předchozí odkaz)
habendorf
Profil
Miloš

Místo <strong>Heslo:</strong> dát label a je to perfektní.
Miloš
Profil
habendorf
Vzhledem k tomu, že poslední formulář jsem dělal někdy před 2 lety, jsem rád, že jsem narychlo (a v tuhle hodinu) sesmolil tohle, ale jinak máš samozřejmě pravdu.
bohyn
Profil
peta
Takze kdyz smazes prvni G tak ti to ta tvoje fce nahradi hodnotu na GUEST_UEST_
Moderátor Chamurappi: Příspěvek od peta byl přesunut do jeho stěžovacího vlákna.

Medvídek
Zkusil bych ten <span> od Miloše nastylovat jako input (vynechas pravy ramecek a u inputu levy) a dat pred.
Medvídek
Profil
Všem moc děkuji, moc jste mi pomohli :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0