Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím,
chci se zeptat jestli lze vůbec nějakým způsobem potlačit přivlastňování tel. čísel skype programu.
Mám-li na webu číslo +420 yyyxxxccc tak si ho skype převede na své stylování a to mi vadí.
peta
Profil
Odinstalovat skype :)
Proc si tam instalujes program o kterem nevis, co dela? Pak se uzivatel divi, ze ma zavirovany pocitac a ja mam na pul dne praci.

Pokud se format da nastavit, lze to provest ve skype.
Ten JS jsem uz videl v provozu, vubec se mi nelibil, ale protoze to nebyl muj PC tak jsem se do nastaveni ciziho PC nestaral. Proste ti to vypni v nastaveni a mas pokoj.

Hlavni vec je, ze skype JS ty cisla prevadi spatne a musel jsem tak uz pulku cisel prepsat, aby mi z neho nezobrazil jen +420, ale cele cislo. Uzivatele si stezovali...
Mastodont
Profil
Ghosting
A co se takhle podívat do nastavení Skypu, to by nešlo? Já tam tu volbu vidím.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ghostinga:
Viz skype a telefonní číslo v HTML.


Reaguji na peta a Mastodonta:
Tipnul bych si, že se mu spíš nelíbí, že budou podobným „vylepšením“ postiženi návštěvníci jeho stránek.
Franta64
Profil
Reaguji na tento problém:
Přišel jsem na to že tento problém se zobrazováním těch telefonních čísel na webu způsobuje doplněk skype nainstalovaný v prohlížeči-(používám Firefox)proto je třeba ho zakázat a nebo odinstalovat.Zobrazování těch telefoních čísel tam kde neměla vůbec být se tím zruší a rušivý element je odstraněn ;o)
jazzinka
Profil *
Obávám se, že mám stejný problém. Nemůžu nutit návštěvníka stránek, aby si ten plugin vypnul. Tak mě zjímá, jestli můžu nějak označit kód tak aby ho skype ignoroval.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jazzinku:
Odkaz z příspěvku [#4] ti nepomáhá, nebo proč se ptáš?
sibep
Profil
Reaguji na Chamurappi:
doporučený meta tag jsem sám vyzkoušel ale i tak skype dále číslo převádí. - neexistuje jiná forma (krom vložit číslo do img) aby mi skype číslo na stránce nepřevedl? Díky
rubynho
Profil *
Ghosting:
nevím proč to nenapíšete chytráci přesně: tak tedy- nástroje - skype add-on fot IE a odinstalovat
Sibep
Profil *
rubynho:
Možná by to chtělo si lépe přečíst příspěvky než tu začneš někomu říkat do chytráků. Záměr je potlačit převod čísla pro ostatní návštěvníky. Nemůžeš jim vnucovat "oddinstalujte si skype a pak se Vám moje stránky lépe zobrazí", postrádá to smysl - takto se chová jen amatér.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0