Autor Zpráva
Witus
Profil *
Už jsem to sem dával před nějakou dobou, ale mezitím jsem knihovnu opravoval, zlehčil, zrychlil, zpřehlednil a všechny takové ty věci, které se dělají při opravování staršího kódu (v případě, že se v něm člověk vyzná, protože tou dobou ještě nedělal commenty). :)

Vytvořil jsem sérii javascriptových funkcí, které umožňují vložit do dokumentu a následně ovládat element Loader, je to klasický ukazatel postupu, který může nabývat hodnot 1-100. Je možné si k knihovně celkem rychle vytvořit vlastní obrázkové sady podle kterých pak loader vypadá, je možné také celkem obšírně definovat chování loaderu od jeho vzhledu až po jeho reagování na akce jako je klikání na něj. Dávat sem kód nemá smysl, spíš pokud by to někoho zaujalo a přemýšlel o použití ve vlastní aplikaci, tak sem hodím ukázku:

Ukázka (Na loadery v ukázce lze klikat a tak měnit jejich hodnoty)

Sám jsem kód používal v několika mých aplikacích, kde mi připadalo vhodné zobrazovat uživateli postup práce scriptu. Pokud by to chtěl někdo použít, tak zde je možné si stáhnout balíček obsahující knihovnu, návod, 3 ukázkové obrázkové sady tvořící loader a ukázkový html soubor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0