Autor Zpráva
Benny_
Profil *
Ahoj, řeším upload souborů na web a narazil jsem na problém, že po tom, co vyberu soubor k uploadu, se mi odešle po pomocí superglobáního pole $_FILES pouze "name", zbytek je prázdný (tmp_name, size, type - zjistil jsem přes print_r) - na localhostu mi to jde, na českém hostingu ne.

Nesetkali jste se s podobným problémem?
Díky za reakce;)
AM_
Profil
a co 'error'?
Typické chyby uploadů:
- limit velikosti souboru
- formulář musí být enctype="multipart/form-data"
Misha
Profil *
Ukaž nám script PHP i formuláře.
Benny_
Profil *
AM_
Misha
limit u velikosti souborů je nastaven na dostatečnou hodnotu, enctype též ok.

formuláře i skripty zpracující toto jsou poměrně rozsáhlé, proto jsem je sem nepostoval - jde mi o to, že na locale a WZ, IC, Savaně to funguje v pořádku, zajímá mě spíš Vaše zkušenost, jestli český hosting nemá v tomto směru nějaká omezení - protože se všechny informace z $_FILESu odešlou prázdné - error 6 - UPLOAD_ERR_NO_TMP_DIR - ale to by mělo být ok, tak nevím... zkusil jsem napsat na podporu, snad z nich vypadne něco, co mě dovede k výsledku...
Misha
Profil *
Může se stát, že hosting pro upload používá vlastní scripty, v tom případě je potřeba si projít jejich help kde bys to měl najít.
AM_
Profil
Benny_
Tak to opravdu vypadá na chybu hostingu - nemají nastavený dočasný adresář. Ono ten český hosting asi nebude nic extra, nedávno si tu zas někdo stěžoval, že mají blbě vyřešená práva...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0