Autor Zpráva
Dero
Profil
Zdravím, mám META tag generovaný phpkem.

$meta_refresh = "<meta http-equiv=\"refresh\" content=\"$refresh;url=pokec-hlavni-okno.php4?sid=".$_GET['sid']."\" />\r\n";

Dále v kódu mám:

<head>
<?php echo $meta_refresh; ?>
// css definice, js a dalsi
</head>

Problém je ten, že se stránka po čase (kdy funguje správně) náhodně přestane obnovovat. Pozorováno zejména (ne výhradně) ve Firefoxu. Čím to?

Má někdo jakýkoliv nápad? Opravdu velmi ocením...
Ondrs
Profil
Misto <?php echo $meta_refresh; ?> napis <? header("location: /*cesta*/") ?>
Header() ale musi byt odeslana jeste pred kterymkoli php scriptem nebo html tagem
Dero
Profil
Dobře, ujasněmež si - nejsem začátečník a zkusil jsem samozřejmě i druhou možnost poslání hlaviček. Bezvýsledně. Prostě vždy po čase plop! a nic, refresh v trapu.

Teď to řeším javascriptem (setTimeout + location.reload), což, jak uznáte, je více než z nouze ctnost.
Kajman
Profil *
Asi bych zkusil přidat tam parametr, který by počítal počet úspěšných refreshů. Buď získáš statistiku, kdy to přestává fungovat, nebo to díky tomu, že to bude vždy nová adresa, přestane zlobit.

Osobně něco takového používám s úspěchem ve fotogalerii a nikdy se mi nestalo, že by to nedojelo album do konce (bývá tam několik desítek až stovek fotek).

Ještě jeden nápad... když to dělá ve ff, tak použij rozšíření LiveHTTPHeader a třeba při tom posledním bude v logu nějaká škaredá zpráva od serveru.
Dero
Profil
Kajman: Díky, velmi přínosné! Dobré nápady.
Leo
Profil
Zkuste se podivat jaky server posila hlavicky na kesovani, Leo
Dero
Profil
Leo: Díky, ale veškeré nakládání s keší jsem mu vnutil podle svého a nepomohlo to. Navíc se to projevuje na jakémkoliv serveru.
Acci
Profil
Dero
A co ty HTTP hlavičky?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0