Autor Zpráva
vejbuch
Profil *
Potrebuju pomoci PHP scriptu odeslat soubor s uvedenou cilovo cestou na email takze napriklad:

<form method="post" enctype="multipart/form-data"
<input type="hidden" name="MAX_FILE_SIZE" value="1000000">
<input type="hidden" name="recipient" value="mvejborny@seznam.cz">
<input type="hidden" name="env_report" value="REMOTE_HOST,HTTP_USER_AGENT">
<table>
<tr>

<td>
<input type="file" name="attachment">
<table border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">
<tr>

--------------------
ale potrebuju aby se to odeslalo samo a aby byla cesta zadana mnou aby ji uzivatel nezadaval'' dekuju za pomoc!
Piste na mvejborny@seznam.cz
Shadowek
Profil
Prostuduj funkci mail()
vejbuch
Profil *
anechtelbys mi s tim trosku pomoct? :( prosim :( sem nulanedokazu to :(
AM_
Profil
http://php.net/mail

příště, prosím, z názvu tématu můžeš vynechat fráze jako "pomoc prosím" a raději vymyslet předmět, který více vystihuje řešený problém.
Alphard
Profil
Umí to třeba Nette\Mail | Nette Framework nebo PHP Mailer. Psát to sám s pomocí mail() nedoporučuji.
AM_
Profil
vejbuch:
anechtelbys mi s tim trosku pomoct? :( prosim :( sem nulanedokazu to :(
pochybuju, že tu někdo bude pracovat za tebe, ikdyž se budeš ponižovat. Máš dvě možnosti, projev vlastní snahu nebo se přesuň do tématu "práce a zakázky".
AM_
Profil
Alphard:
řekl bych, že na poslání jednoduchého formuláře (tipuju, že na mail autora), funkce mail() docela i stačí. A když už,
pardon, nevšiml jsem si, že soubor.

Mimochodem, teď koukám na ten formulář: jaký má smysl zasílat tři stále stejná hidden pole?
Alphard
Profil
AM:
Jednoduchý soubor formulář možná, ale chce posílat soubor.

Potrebuju pomoci PHP scriptu odeslat soubor
<input type="file" name="attachment">
vejbuch
Profil *
ja potrebujuabychzadal adresu sam treba C:\documents\jedna.mp3 ale chci abych to tam zapsal ja a on jenom dal OK a me se to poslalo na mailne ze on bude zadavat cestu chapete???
AM_
Profil
vejbuch:
ja potrebujuabychzadal adresu sam
Tak jí zadej, co ti brání?
// co chceš po nás?
vejbuch
Profil *
alespon trosku poradit :( ja uz sesnazim snad pul roku ale furt mi to poradne nejde :( proste nevim jak presne to udelat :(
dan55
Profil
[#9] vejbuch
Cestu do file zadat nejde
vejbuch
Profil *
dan55:
a nejde to udelat prez upload naserver??
fuckin
Profil
vejbuch:
Potrebuju aby se to odeslalo samo a aby byla cesta zadana mnou aby ji uzivatel nezadaval
Co si pod tím mám představit? Máš tam input file takže uživatel si zvolí jaký soubor.


ja uz sesnazim snad pul roku ale furt mi to poradne nejde :(
Zas to nepřeháněj.

nejde to udelat prez upload naserver??
A jak jinak bys to chtěl odeslat? Server k tomu musí mět přístup, jinak to odeslat nelze, nenapsals jestli používáš localhost.

Proč nevyužiješ odesílaní souborů v emailových klientech?

A otázka nakonec, nebylo by teda lehčí naučit rodiče přistupovat k síti?
Alphard
Profil
vejbuch:
ja potrebujuabychzadal adresu sam treba C:\documents\jedna.mp3 ale chci abych to tam zapsal ja a on jenom dal OK
Jako automaticky? Myslím, že to nejde, byla by to pěkná bezpečností díra.
Upload samozřejmě jde, ale uživatel si musí ten soubor vybrat sám.
AM_
Profil
pořád nechápu, jak to má nahradit sdílení souborů. Znamenalo by to, že si domů nainstaluješ webový server, přes který budeš přenášet soubory? nebo že budeš všechno, co chceš přenést z jednoho počítače na druhý, uploadovat přes nějaký webhosting? hodně štěstí až to budou filmy.

AM:
alespon trosku poradit :(
to jsme udělali, použij podle mě ideálně phpmailer. A taky jsme ti řekli, že celé to za tebe nikdo dělat nebude, pokud vůbec neumíš PHP tak ti asi nestačí poradit ale chceš abysme to udělali za tebe, a to se pak opravdu přesuň do "práce a zakázky". Jestli PHP umíš, tak odeslání souboru přes phpmailer je trivialita, kterou s dokumentací phpmaileru zvládneš. Pokud máš konkrétní zádrhel, sem s ním.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0