Autor Zpráva
Mastodont
Profil
Zkoušel někdo (nebo přímo dělá v) www.jcxsoftware.com/vs.php ?? Zkušenosti?
Timy
Profil
Mastodont:
Zkoušel jsem to asi před půl rokem. Bylo to vcelku bugovité, občas mi to shodilo celé VS a tuším, že ani Intellisense nefungovalo úplně nejlépe. Dál jsem to moc nezkoumal. Má to 30 denní trialku, tak pozkoušej, třeba už to vyladili.
Mastodont
Profil
Takže velmi stručné shrnutí za 5 minut používání :-)
- vyloženě ne-sná-ším situace, kdy si stáhnu 1megový instalátor, který po spuštění dotahuje více jak 200 mega z Internetu
- plus za interní server, konfigurace v podstatě není nutná, další plus za default ponechávání tabů namísto převodu na mezery
- Intellisense neumí některé "základní" funkce, konkrétně preg_*, po doplnění názvu funkce ze seznamu nedoplní levou závorku, kterou je nutné psát ručně.
Kacko
Profil
Mastodont:
Nechapu, jak nekdo muze vyvyjet v necem takovem.. zkuste VIM.
Nox
Profil
Nebo ty NetBeans...dokonce myslim mají plugin kdy s tím pak jde pracovat podobně jako s VIMem
Mastodont
Profil
Fazole používám normálně, ale člověk se má pořád ohlížet po něčem lepším :)
Nox
Profil
Nepopírám, jen bych doplnil, že je také třeba zkoumat to co člověk už má, tedy já osobně určitě ještě neumím ani ty Netbeans využít naplno a nemám vše prozkoumáno
DoubleThink
Profil *
Mastodont:
vyloženě ne-sná-ším situace, kdy si stáhnu 1megový instalátor, který po spuštění dotahuje více jak 200 mega z Internetu
Existují i standalone instalace (většinou jako ISO image).

Fazole používám normálně, ale člověk se má pořád ohlížet po něčem lepším :)
Co takhle Eclipse? Na ten jsem teď z NB přešel a zatím jsem spokojen.
Mastodont
Profil
DoubleThink:
Existují i standalone instalace
Ano, ale toto není ten případ. VS.PHP vyžaduje shell Visual Studia, ten si mohu stáhnout samostatně nebo si ho stáhne ten instalátor. Ale standalone verzi jsem tam nenašel.
Ad Eclipse - já se od Aptany vrátil k NB. Na moje patlání to bohatě stačí - stejně nemám kvůli testování nejméně do dubna čas na žádné domácí programování.
Majkl578
Profil
DoubleThink:
Co takhle Eclipse? Na ten jsem teď z NB přešel a zatím jsem spokojen.
Já přesně naopak. Opravdu mi vadilo, že skoro vždy při otevření projektu zamrzl. Netbeans 6.9 M1 je dokonce i svižnější.
Kacko
Profil
Majkl578:
Skoro vsechno je sviznejsi, nez eclipse..
blizzboz
Profil
Mastodont:
VS.PHP som používal kedysi dávno ale je to zabugované. skúšal som včera aj to Net Beans ale Swing má nejakú divnú odozvu a ja som zvyknutý na eclipse like editory cez SWT jednoznačne najviac mi na PHP vyhovuje Zend Studio predtým som používal Aptanu najprv s PDT pluginom ten mi vôbec nevyhovoal potom som si tam dal tento plugin:

http://update15.aptana.org/php/25753/com.aptana.ide.feature.editor.php-1.1.0.25753-42-7IcIlLRWU5z-z01N8UEX.zip

ten bol lepší, ale najlepšie je ajtak Zend Studio včera som skúšal čo to dokáže a fakt to má strašne veľa funkcií a je to aj celkom rýchle, celé som si to nakonfiguroval tak že sa to správa ako Visual Studio dokonca aj PHP sytax highlighter má nastavený tak aby mal rovnaké farby ako keď programujem v C#. je to proste pecka taký editor som dlho hľadal, len tá cena je trochu vysoká ale zase dolár je teraz nízko takźe sa to oplatí.
Mastodont
Profil
Dolar je teď nízko? IMHO LOL. Loňské září až listopad, to byl pod 17.)

Zend Studio vůbec neřeším, ostatně včera nebo kdy jsem tu někde dával link na Sitepoint názory ZS kontra NB.
blizzboz
Profil
Mastodont:
písal si že ZS je pomalé atď. mňe sa (subjektívne) zdalo ZS celkom rýchle a NB pomalšie, ale možno je to tým že nie som zvyknutý pracovať vo swing GUI. a refactoring v NB naozaj je ale keď som sa nejakú položku v PHP snažil premenovať tak mi to vypísalo že "The Rename refactoring cannot be applied in this context" pritom v Jave refactoring normálne funguje.
Mastodont
Profil
blizzboz:
A vybral jsi tu položku v Navigátoru nebo v kódu? Správně je první možnost.
Timy
Profil
Já na přejmenování používám klávesovou zkratku ctrl+r. Stačí najet na proměnnou, stisknout to a už to jede.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0