Autor Zpráva
JAAkub
Profil
Nazdar,
neviete niekto ako urobiť Registráciu, prihlásenie, profil ??
Nechcem to s databázou ale s FWrite, FOpen.........
Do profilu by sa pridávalo len Vek, Záujmy, Meno
Ďakujem Jakub.
mckay
Profil
JAAkub:
Myslíš, že ti je to tady někdo schopný prostě z fleku napsat? Prostě si prostuduj něco o práci se soubory a poznáš, že je to maličkost, při troše snahy.
JAAkub
Profil
mckay:
Prácu so súbormi viem.. len neviem aký zvoliť postup aby mi Registrácia, prihlásenie, profil fungovali
Alphard
Profil
Normální registrace (tj. s databází) je popsaná v Nejčastější potíže s PHP (FAQ). Můžete se inspirovat, mimochodem, má nepoužití databáze kromě toho "nechci" ještě nějaký důvod?
JAAkub
Profil
Alphard:
Ano, FWrite a FOpen mi pripadá ľahšie.
MySQL nechápem
Beavis
Profil
JAAkub:
Snaha pochopit není?
//IMHO s MySQL je to jednodušší, né-li bezpečnější
JAAkub
Profil
Beavis:
Je, ale po 3 mesiacoch ma to nebaví
mattyZEM
Profil
JAAkub:
Je, ale po 3 mesiacoch ma to nebaví
Promiň ale tady nevidím nic víc než nechuť se něco nového učit. Navíc, pokud něco takového chceš, je to spíš pro sekci práce a zakázky. Mysql jsem uměl dřív než fopen i když je to primitivní.
Alphard
Profil
JAAkub:
A co atomicita operací, řešíte ji? I tak vám to připadá jednodušší než databáze?

Mně může být ale spolehlivost vašeho scriptu ukradená :-)
Načtení dat do pole třeba:
$users = json_decode(file_get_contents($soubor)); // (PHP 5 >= 5.2.0, PECL json >= 1.2.0)

Jak do souboru data vložit už vás snad napadne.

K náročnosti scriptu: zde se vždy načítá celý obsah a celý by se přepisoval. Samozřejmě by šlo procházet soubor a hledat v něm jen potřebná data, ale doufám, že tohle je jen přechodný krok a do ostrého provozu se to nikdy nedostane.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0