Autor Zpráva
loll
Profil *
Dobrý den, potřeboval bych poradit, dá se nějakým způsobem zjistit cookies z jiného serveru..? Popíšu to blíže, takže na jednom serveru je uživateli přiřazeno nějaké cookies s nějakou hodnotou a já z toho serveru zavolám script z jiného serveru kterým bych ty cookies chtěl zjistit a uložit do DB a jakmile uživatel přejde na tu stránku kam jsem posílal ty cookies tak jen podle IP zjistim z db hodnotu těch cookies a zase mu ji přiřadím (jen do cookies na jiném serveru :) ) Všechno vím jak udělat až na to jak zjistit např. hodnotu cookies na webu "server.cz" z webu "server1.cz".
fajzen
Profil
loll:
nijako, prehliadač nedovolí takýto prístup... neviem, či sa to dá nejak obísť, ale pochybujem o tom
mattyZEM
Profil
fajzen:
neviem, či sa to dá nejak obísť, ale pochybujem o tom
Pravděpodobně dá (ani já jsem o tom nevěděl, dokud jsem si nevyhledal starší téma kde byla problematika stejná) -> http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=9&topic=107772
Chamurappi
Profil
Reaguji na mattyZEMa:
Nedá.
mattyZEM
Profil
Chamurappi:
Nedá.
Tak co to tam kecal za blbosti? :)
fajzen
Profil
loll:
teraz ma napadlo, že ak sú oba weby tvoje (môžeš meniť ich kódy), čo z popisu problému usudzujem, že môžeš, tak by server1 mohol pri nastavení cookies predávať ich hodnoty serveru2 v adrese cez GET, prípadne POST
fajzen
Profil
mattyZEM:
tam bola situácia trochu iná - z webu1 sa spojil s webom2, ktorý vytvoril cookies a web1 ich mal vypísať/uložiť - to sa pomocou curl naozaj dá
tu je to tak, že web1 vytvorí cookies, spojí sa s webom2, ktorý ich má uložiť - to by pomocou curl tiež asi išlo, ale bolo by treba ručne (skriptom) vytvoriť súbor, ktorý by sa odosielal ako cookies

Edit: teraz som si poriadne pozrel manuál, a zistil som, že to nemusí byť súbor s cookies, ale dá sa to rovnako ako s POST - názov1=hodnota1;názov2=hodnota2 atď.
Manuál curl - hľadaj CURLOPT_COOKIE

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0