Autor Zpráva
rihot
Profil
Používám balík 5.3.0 a nefunguje mi mysql jako normální PHPadmin funguje ale když se chci připojit hlásí to chybu:
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: [2002] Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém int (trying to connect via tcp://localhost:3306) in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.2\www\le\rp-admin\db_connect.php on line 2

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel. in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.2\www\le\rp-admin\db_connect.php on line 2

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\Program Files\EasyPHP-5.3.2\www\le\rp-admin\db_connect.php on line 3

Používám W7 starší balík mi vůbec nejel ale na notebooku mi jede zase starší ale mám tam Wxp prosím help
AM_
Profil
Zkontroluj si ve službách (services.msc), jestli ti opravdu běží SQL server, a pak jeho nastavení (je na portu 3306?) můžeš se na ten port i zkusit připojit telnetem.
Z balíků apache/mysql/php mi přijde docela pěkný xampp a wamp, ale nejlepší je stejně nainstalovat si vše sám - člověk se vyhne spoustě zbytečností a spoustě nedostatků těhle balíků
rihot
Profil
nainstaloval jsem xampp vypadá víc profi :D ale furt ta samá chyba když se chci připojit do db přes PhP my admina hlásí to:
#2003 - Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)
Nepodařilo se připojit jako controluser, který je nadefinován v nastaveních.
rihot
Profil
někde jsem našel že se má smazat při reinstalizaci
"C:\Windows\my.ini"
ale tu tam ani nemám co s tim? když jsem nainstaloval balíček..
rihot
Profil
problém asi vyřešen do
my.ini jsem napsal [client] a host = localhost
už to fachá :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0