Autor Zpráva
l337
Profil *
Ahoj.
Nevíte někdo, jak udělat, když vypíšu položky z DB, mám tam sloupec prava, s hodnotou 0,1,2 .. a pak mám formulář, kde upravuji práva. Potřeboval bych, aby se mi podle práv zaškrtnulo příslušné radio. Kód (nefunkční):
//...
if($vysledek['Prava'] == 1) {
$admin = "Redaktor";
$activ = "checked=\"checked\"";
}
elseif($vysledek['Prava'] == 0) {
$admin = "Uživatel";
$activ = "checked=\"checked\"";
}
elseif($vysledek['Prava'] == 2) {
$admin = "Admin";
$activ = "checked=\"checked\"";
}
//...
echo "<form method=\"post\" action=\"administratori.php?id=". $_GET['id'] ."\">";
echo "Jméno:<strong>". $vysledek['nick'] ."</strong><br>";
echo "Dosavadní hodnost:<strong>". $admin ."</strong><br>";
echo "<input type=\"radio\" name=\"prava\" value=\"0\" ".$activ." >Bežný uživatel <br>";
echo "<input type=\"radio\" name=\"prava\" value=\"1\" ".$activ.">Redaktor <br>";
echo "<input type=\"radio\" name=\"prava\" value=\"2\" ".$activ.">Super admin <br>";
echo "<input type=\"submit\" value=\"Upravit\"> <br>";

Děkuji, leet.
panther
Profil
l337:
<input type="radio" name="prava" value="0"<?php if ($vysledek['Prava'] == 0) echo "checked"; ?>>Bežný uživatel <br>
<input type="radio" name="prava" value="1"<?php if ($vysledek['Prava'] == 1) echo "checked"; ?>>Bežný uživatel <br>
<input type="radio" name="prava" value="2"<?php if ($vysledek['Prava'] == 2) echo "checked"; ?>>Bežný uživatel
pmasarik
Profil
Tu to maš opravené...
//...
if($vysledek['Prava'] == 1) {
$admin = "Redaktor";
$activ1 = "checked=\"checked\"";
}
elseif($vysledek['Prava'] == 0) {
$admin = "Uživatel";
$activ2 = "checked=\"checked\"";
}
elseif($vysledek['Prava'] == 2) {
$admin = "Admin";
$activ3 = "checked=\"checked\"";
}
//...
echo "<form method=\"post\" action=\"administratori.php?id=". $_GET['id'] ."\">";
echo "Jméno:<strong>". $vysledek['nick'] ."</strong><br>";
echo "Dosavadní hodnost:<strong>". $admin ."</strong><br>";
echo "<input type=\"radio\" name=\"prava\" value=\"0\" ".$activ2." >Bežný uživatel <br>";
echo "<input type=\"radio\" name=\"prava\" value=\"1\" ".$activ1.">Redaktor <br>";
echo "<input type=\"radio\" name=\"prava\" value=\"2\" ".$activ3.">Super admin <br>";
echo "<input type=\"submit\" value=\"Upravit\"> <br>";

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0