Autor Zpráva
luka
Profil *
mam jedn dotaz,robim si taku aplikaciu posty na servery a stve ma jedna vec.Formular mam v jednom skripte s vyhodnotenim formulara a ide o to, ze ked poslem tu postu a dam refresh tak posta sa odosle opet. Poradte mi prosim ako by sa dalo jednoducho po odoslani a vlastne dokonceni celeho skriptu vyjst z toho a stratit tie premenne.
Charlie
Profil
Je to jednoduché, přesměruješ skript na jiný soubor a pak ho z toho souboru přesměruješ zpět pomocí $_SERVER['HTTP_REFERER'].
luka
Profil *
charlie

pozri sa na pokec.sk tam maju tiez postu a mozes refreshovat kolko chces tolko pride tomu druhemu posty
Charlie
Profil
luka, proč bych to dělal?
luka
Profil *
su taky ludia, a len som upozornil na ich chybu.Ale nechajme toho, radsej vysvetli trochu presnejsie to presmerovanie
hubipe
Profil
Udělej si skript mail.php (například).

Formuláři dej action="mail.php" a všechno, co v souboru souviselo s odesláním e-mailu, přesuň do souboru mail.php.

Na konec dej toto:

$back = IsSet($_SERVER['HTTP_REFERER']) ? $_SERVER['HTTP_REFERER'] : skript, který se zobrazí, pokud nebyla zaslána hlavička HTTP-REFERER;

if(@mail(...)):
// mejl byl odeslanej
Header('Location: '.$back.'?message='. RawURLEncode('Text, že mejl byl odeslanej'));
exit;
else:
Header('Location: '.$back.'?message='. RawURLEncode('Text, že lituješ, e-mail se neodeslal'));
exit;
endif;
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0