Autor Zpráva
lopik007
Profil
Zdravím existuje vůbec nějaky script pro změnu textu který je v HTML? Z důvodu jelikož vím, že <iframe></iframe> dělá formátování jen pro HTML
Pokud tedy existuje, tak bych poprosil o odkaz. Nikde jsem to nenašel
jenikkozak
Profil
Asi nejsem sám, kdo z tvého dotazu nepochopil, čeho vlastně chceš dosáhnout.
lopik007
Profil
jenikkozak:
Chctěk bych se zeota, zda by šli měnit texty v HTML dokumentu pomoci php
Jan Tvrdík
Profil
Ano, je to možné.
lopik007
Profil
A jak? Nikde jsem tuto funkci nenašel, ať jsem se snažil jak chci
Alphard
Profil
[#5] lopik007
Tak, že s html pracujete jako s normálním textem, nebo přes DOM. Až pak ho prohlížeč vykreslí.
Napište konkrétně, o co vám jde, jinak vám nikdo neporadí.
lopik007
Profil
Jde mi o to aby šel měnit text v HTML dokumentu. Tzv. je napsán text v HTML dokumentu, a já ho pouze potřebuji měnit.
Vojtíšek
Profil *
lopik007:
Nehledáš něco takového?
jenikkozak
Profil
lopik007:
Hledej práci se soubory v PHP. Postup bude takovýto: Na stránce s PHP skriptem otevřeš stránku HTML, její obsah umístíš do texarei, po změně soubor opět uložíš.
Jak sleduji tvá vlákna, která tu rostou jako houby po dešti, nabývám dojmu, že tvým největším problémem není to, že tvoříš administrační systém, se kterým si příliš nevíš rady a který se snažíš poskládat z kusů kódu, které ti tu někdo naservíruje. Podle mne je tvým problémem to, že neumíš položit správný dotaz do vyhledávače (ať už pro vyhledávání na této diskusi nebo na celém internetu), vyhledávač ti proto nemůže poskytnout takové informace, které by se ti hodily. Napíšeš pak svůj dotaz sem do diskuse, ale i zde mnoho lidí nad tvými dotazy kroutí hlavou. Snaž se pokládat vyhledávači i lidem takové dotazy, které budou chápat. Když se na tohle zaměříš, uvidíš, že odpověď na své otázky budeš získávat mnohem efektivněji.
Takto se na něco zeptáš, pak se dobu řeší, co jsi vlastně myslel, čímž sám ztrácíš spoustu času, nehledě na to, že o čas připravuješ i ostatní zde na fóru. Věř mi, že pokud se nebudeš ptát na věci, které se tu řešily nesčetněkrát a na které na internetu existuje veliké množství návodů i v češtině, budou ti zdejší diskutéři odpovídat mnohem ochotněji.
Většinou je rychlejší si sám něco vyzkoušet, většina experimentů na internetu svět neboří, budeš-li stránky testovat pouze u sebe doma, případné riziko je ještě menší. Těmito pokusy jednak ušetříš spoustu dotazů, také se ale dobře naučíš logice jazyku, do něhož se snažíš proniknout. Zkus to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0