Autor Zpráva

Profil *
Zkuste něco jako tohle:

/*
echo("text 1");
echo("text 2");
//*/
echo("text 3");

Takže text 1 a 2 se nevypíší, ale text 3 ano. Tak a teď odstaňte tučně zvýrazněnou část výceřádkového komentáře. Teď se vypíší texty všechny, ale nemuseli jste mazat obě části komentáře, ale i přesto je kód zcela validní. Docela použitelné, né?
Marty
Profil
No ale pak mi to může zlobit, když budu chtít uzapoznámkovat poslední dva výpisy, pak se uzapoznámkuje jen ten prostřední. Viz.

echo("text 1");
/* echo("text 2");
//*/
echo("text 3"); */

vypíše se text 1 a text 3

Profil *
...myšleno tak, že potřebuju opakovaně zkoušet zpracovat a nezpracovat příkazy echo1 a echo2, kdežto echo3 je rutinní příkaz, který zkoušet nepotřebuju.
Charlie
Profil
Když já používám Zend Studio 5.0 beta a pomocí chytré klavésové zkratky automaticky okomentuji/odkomentuji blok textu :-)
matěj
Profil *
Dík za tip na Zend Studio 5.0 beta. Vůbec jsem netušil, že by mohli uvolnit na testování byť jen beta verzi toho namakanýho programu.
matěj
Profil *
http://downloads.zend.com/studio/5.0.0beta/ZendStudio-5_0_0Beta.exe
error414-
Profil *
No jo ale pise to expires 30 days
mackopu
Profil
Chlapi, ale to přece umí i freeware PSPad - Formát -> Zakomentovat/Odkomentovat (Shift+Ctrl+A).
mackopu
Profil
Ještě jeden drobný poznatek pro uživatele ICQ:
ICQ používá řadu shodných klávesových zkratek jako PSPad, proto je při běhu obou programů dobré klávesové zkratky v ICQ vypnout (Hlavní -> Předvolby -> Shortcuts - zrušit zatržení).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0