Autor Zpráva
Nietzsche
Profil *
Ahoj, chtěl jsem se jen zeptat, dá se nějak vytvářet aktuální ukazatel stahování souboru (propojit www stránky se souborem, který je stahován), aby ukazovaly stránky data, něco jako okénko ve windows?

Tohle jsem hledal v článcích, ale jsou tady jen problémy s klasickým stahováním.
Dík za pomoc.
Darker
Profil
Teoreticky by to šlo tak, že bys soubor stahoval po kouskách ajaxem a věděl jak vyřešit tohle. Pak bys soubor prostě natáhl do proměnné a uložil.
Do běžného downloadu se asi javascriptem hrabat nemůžeš, zkus javu, ta umí ledacos.

Nicméně mi vrtá hlavou, na co to chceš - prohlížeče přeci stav downloadu ukazují...
Nietzsche
Profil *
To jo, ale chybí jím spousta funkcí ohledně ovádání. Myslím si, že jedna z možných cest je jazyk C.
Michal666
Profil
Možná by bylo lepší napsat k čemu to chceš a co tím chceš docílit.
Nietzsche
Profil *
No stačilo by pouze vytovřit dialogové okno... kde bych pomocí procent mohl zobrazovat celkový stav, zastavovat download, spouštět download aj.
Michal666
Profil
To přece má FF, počítám že ostatní na tom budou podobně.
Nietzsche
Profil *
To byl jen příklad, chtěl bych prostě pomocí kódu soubor ovládat. Není těžké ho nahrát, přejmenovat, smazat, aj. Ale ovládat proces by se mi hodilo.
Darker
Profil
V javě jsem už něco takového viděl - dialogové okno kde se spouštěly downloady. Céčkem to nepude, pokud to chceš zakomponovat do webu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0