Autor Zpráva
kajaman
Profil
Dobrý den, používám Fedoru 16 a Netbeans 7.0.1. Při pokusu o checkout IDE spadne a vypíše se tato zpráva:
/usr/lib/jvm/java-1.6.0-openjdk-1.6.0.0.x86_64/bin/java was killed by signal 6 (SIGABRT). Jedna repository se mi podařila checkoutnout asi na 10. pokus a teď funguje, druhá nejde vůbec.
Přeinstaloval jsem IDE, hledal jsem chybu na internetu, ale žádné řešení jsem nenašel. Můžete prosím poradit?

IDE spadne když třeba se pokusím o update SVN fungujícího projektu a zatrhnu checkbox "pamatovat heslo", bez toho zatržení to funguje.
Když se pokusím o checkout do nově vytvořeného projektu: Team->Subversion->Checkout, zadám url, username a password tak to spadne ani nemusím zatrhávat to políčk.... přikládám výpis chyby, kterou dostanu když spustím IDE z terminálu:
---------------------------------------------------------------------------------------
process 4167: arguments to dbus_message_iter_append_basic() were incorrect, assertion "*bool_p == 0 || *bool_p == 1" failed in file dbus-message.c line 2541.
This is normally a bug in some application using the D-Bus library....
----------------------------------------------------------------------------------------

PS: samozřejmě jsem tento dotaz položil na fóru Fedory i NetBeans, ale zatím nic. Předem děkuji za případné reakce.
Aleš Janda
Profil
Zkus použít sun-java místo openjdk. Mohlo by to pomoci (resp. pokud to bude padat, tak pravděpodobně zase jinde ;-)).
kajaman
Profil
Aleš Janda
díky za radu, bohužel se to chová pořád stejně: padá to :-(
Davex
Profil
kajaman:
Co když přidáš do souboru netbeans.conf tento řádek?
-J-Dnetbeans.keyring.no.native=true
kajaman
Profil
Davex:
díky za radu, tohle už jsem zkoušel :-(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0