Autor Zpráva
H.V.
Profil *
Prosím vás má tu někdo zkušenosti s phpBB? Chtěl bych změnit základní styl šablony, která se zobrazuje jako defaultní, ostatní styly jsem smazal a nastavil jsem jen jeden styl jako výchozí. Styl sice funguje, ale nereaguje na změny, když to provedu v PS Pad, nemužu totiž najít hlavní style.css te šablony. V administračním systému se to dá sice měnit ten kod, ale je to tam hrozně bordelářský a nepřehledný, proto bych to chtěl změnit přes ps pad.

Dokáže mě někdo pomocí prosím?

Předem děkují za rady
honzisko
Profil
styles/nazev_sablony/theme/stylesheet.css - Pravděpodobně tady, každopádně veškeré css soubory které jsou zde jsou s šablonou spjaty. A pokud nereaguje na změny, neupravujete daný soubor nebo je chyba s nahráváním na server. H.
>> Navíc bych řekl že toto téma patří do CSS!
H.V.
Profil *
nepomohlo to...zkoušel jsem tedy smazat cely obsah se všemi css i theme, ale nic to neudělalo...ale když smažu celou složku tak mi hodi chybu že nemuže najit tu složku s designem...takže nevím kde je chyba a proč to tak blbě čte
H.V.
Profil *
Takže mám řešení pro všechny, kteří právě čtou tento forum a mají stejný problém =)

1) Stáhněte si celou složku základního stylu "Prosilver"
2) najedte na Vaše stránky, kde máte nainstalováno phpBB
3) dejte zobrazit zdrojový kod aktuální stránky, na které v phpBB nacházite
4) skopírujte tento kod a vložte ji do index.php souboru do Vašeho PC

5) Založte si na Vašem hostingu zkušební složku pro editaci designu
6) do tý složky nahrajte index.php soubor a složku prosilver
7) potom v index souboru nasměrujte veškere odkazy směřující na style, aby vycházeli ze složky prosilver, kterou jste tam nahrali
8) v klidku si pak předělejte styly a zobrazení =) kterou si mužete zaroven zobrazovat na vaši zkušebni strance
9) přejmenujte složku a nazvy prosilver a nahrejte to do Vašeho webu s phpBB, do složky se styly
10) potom v administrací si aktivujte Váš novy styl a předchozí prosilver smažte

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0