Autor Zpráva
iceover
Profil *
Zdravím,

nahradil jsem pravěký web za web vytvořený v Zendu. Bohužel web běží na freehostingu od pipni.cz, kde je safe_mode:On. Existuje nějaký způsob, jak web zprovoznit nebo bude jednodušší změnit hosting. Děkuji za každou radu.

Chybové hlášky:

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/lib/php/ZendX/Application/Resource/Frontcontroller.php) is not within the allowed path(s): (/DISK2/WWW:/DISK3/WWW:/DISK2/TMP:/tmp:/NET) in /DISK2/WWW/neco.cz/www/library/Zend/Loader.php on line 198 Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/lib/php/ZendX/Application/Resource/Layout.php) is not within the allowed path(s): (/DISK2/WWW:/DISK3/WWW:/DISK2/TMP:/tmp:/NET) in /DISK2/WWW/neco.cz/www/library/Zend/Loader.php on line 198 Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/lib/php/./views/helpers/Navigation.php) is not within the allowed path(s): (/DISK2/WWW:/DISK3/WWW:/DISK2/TMP:/tmp:/NET) in /DISK2/WWW/neco.cz/www/library/Zend/Loader.php on line 198 Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/lib/php/ZendX/Application/Resource/Db.php) is not within the allowed path(s): (/DISK2/WWW:/DISK3/WWW:/DISK2/TMP:/tmp:/NET) in /DISK2/WWW/neco.cz/www/library/Zend/Loader.php on line 198
Mike8748
Profil
iceover:
tohle neni zpusobeno safemode, ale open_basedir direktivou

stačí v index.php upravit hodnotu include_path, aby neobsahovala výchozí hodnotu, tim se zbavíš daných uporoznění

jinak i přes tyto vypsané upozornění by web měl fungovat, sice na výstupu bude trošku víc textu ale jit by to mělo
iceover
Profil *
Asi je to tím teplem nebo nevím, ale mě už to nějak nemyslí. Můžeš mi prosím tě poradit, jak to upravit:

index.php
<?php
// Definuje cestu k adresáru aplikácie
define('APPLICATION_PATH', realpath(dirname(__FILE__) . '/../application'));

echo APPLICATION_PATH.'<br>';

// Definuje prostredie
if ($_SERVER['HTTP_HOST'] == 'localhost') {
    define('APPLICATION_ENVIRONMENT', 'development');
} else {
    define('APPLICATION_ENVIRONMENT', 'production');
}

// Pridá library/ do include_path
set_include_path(implode(PATH_SEPARATOR, array(
    realpath(APPLICATION_PATH . '/../library'),
    get_include_path(),
)));

/** Zend_Application */
require_once 'Zend/Application.php';

// Vytvorí aplikáci, bootstrap a spustí
$application = new Zend_Application(
    APPLICATION_ENVIRONMENT,
    APPLICATION_PATH . '/configs/application.ini'
);
$application->bootstrap()
            ->run();
            

Díky
Mike8748
Profil
iceover:
řádek 17 smazat
iceover
Profil *
Super, funguje to. Fakt moc díky. Teď, když to vidím po návratu z hospody, tak nechápu, proč jsem si furt myslel, že set_include_path je nějaká Zenďácká funkce. Upřímně jsem, ani netušil, že set_include_path a get_include_path vůbec existuje. To se budu muset doučit.

Každopádně ještě jednou díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0