Autor Zpráva
Helmy
Profil
Ahoj mam nejaky takovy script...Chtel bych aby se ukazovalo kolik ma uzivatel kol, ale takhle mi to ukazuje kola vsech uzivatelu. Zkousel jsem i $resul['kola'] ale ten zase neukazuje aktualni hodnotu...
Snazil jsem se neco vygooglit ale zatim bez uspechu. Tak kdyby mi prosim nekdo mohl poradit, tak budu rad. Diky

$query_sel = "SELECT * FROM `users` ORDER BY `kola`";
$result_sel = mysql_query($query_sel); 
if(!$result_sel) 

    { 
        echo  mysql_error() . " - " . mysql_errno();
    } 
    else
    { 
        while($row = mysql_fetch_assoc($result_sel))
        { 
            echo "<p>"; 
 echo "mate: " . $row['kola'] . " kol.<br>";
           echo "</p>"; 
        }
    }  ;
juriad
Profil
zkus nám popsat, jak tabulka vypadá, jaká data obsahuje a jaký očekáváš výsledek; takhle můžeme jen hádat...

nejspíš ti tam chybí WHERE userId = ...
Helmy
Profil
mam tabulku id name login pass avatar email kola atd.... v tabulce jsem si vytvoril dva uzivatele, a ten script co jsem poslal mi vypisuje kola moje i druheho uzivatele , ale ja bych chtel aby to vypsalo jen kola za uzivatele za ktereho jsem logly


takze vlastne stranka se meni v odkazu podle id uzivatele asi takhle http://localhost/uzivatel.php?id=1 jestli to pomuze
pcmanik
Profil
Helmy:
Tak použi podmienku, ktorú ti poradil juriad. Teda doplň do dotazu WHERE id = id_prihlaseneho_uzivatela

Namiesto id_prihlaseneho_uzivatela si doplň session, alebo cookie, ale záleží od toho, ako máš riešené prihlasovanie.

A keď ideš vypisovať dáta len pre jedného užívateľa, ORDER BY ... je ti zbytočné.
Helmy
Profil
tak funguje to, diky moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0