Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Dotazy, které se týkají spíše databází než PHP, posílejte prosím do samostatného fóra:

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=28

Tamtéž můžete posílat dotazy, které se týkají databází obecně. Mějte ovšem na paměti, že tato diskuse se zabývá primárně webovými aplikacemi. Jestliže řešíte specifický databázový problém, který na webu nemá uplatnění, je pravděpodobné, že vám nikdo neporadí.
thingwath
Profil
Nevím jak vám ostatním, ale už se mi úplně pletou ikonky. Možná by neuškodilo je trochu zvětšit, místa je kolem nich koukám dost. Ale možná je to jenom mojí slepostí.
blast3r
Profil
thingwath

Mne tiež, nemohol by si Yuhů trochu zväčšiť ???
Timy
Profil
hmm, mně ne, bez problémů poznám snad všechny
Chamurappi
Profil
Ač je můj zrak OK, souhlasím s thingwathem.
Chápu, že černobílost ikonek perfektně pasuje ke zbytku „grafiky“ tohoto fóra. Nicméně kdyby byly barevné, šly by od sebe snadněji odlišit.
(Teď jsem si všiml, že ikonka pro databáze stejně obsahuje trošku modré.)

A vůbec -- kdyby každá sekce byla celá nějak zabarvena, třeba by nedocházelo tak často k odbíhání od tématu. Pisatel by lépe rozeznal, kde je. Že se nemá hádat o smyslu validity v rubrice Názor na stránku, nebo že nemá kritizovat ikonky v rubrice PHP :-)
Kajman_
Profil *
Já bych u ikonek uvítal title, mám špatnou paměť.
Yuhů
Profil
jestli se v tom HTMl někdo chcete porejpat, pošlu vám zdrojáky. Co se ikonek týká, nevím, kde se mění a považuju je za nepodstatné. Pokud by se ale měly zvětšovat, musejí se překreslit. To bych nechal na Doublethinka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0