Autor Zpráva
Matess
Profil *
Ahoj,
prosím poraďte jak mám vytvořit script, který načte konkrétní URL.

Hraju jednu webovou hru a chtěl bych si usnadnit vylepšení budov (ať na to nemusím pořád klikat).

Script by měl načíst konkrétní URL (např.: www.hra.cz/budova=10&update=1) tak jako bych tu URL zadal do prohlížeče.
Děkuji za pomoc.
nemeja
Profil
Ahoj, koukni se na cURL. Tím si otevřeš stránku, jako by jí otevřel prohlížeč.
Micruss
Profil
Matess: Ale potřebuješ se nejdřív přes curl přihlásit, někde sem již dříve tu někomu posílal takže když projedeš pár témat tak to tu najdeš.. už jsem takhle pár "botíků" udělal ;-)
nene
Profil *
To přihlášení nebude až tak nutné...
jenikkozak
Profil
A nepřijde ti, že takovéhle „hraní“ je tak trošku hodně nefér?
ProbablyYes
Profil
jenikkozak:
Ve chvíli kdy to povolují pravidla nezmíněné hry, tak není. Je to jako říct, že je nefér mít lepší připojení k internetu, neboť je díky tomu hráč rychlejší.
nene
Profil *
Je to nefer. Myslím že každá hra má v podmínkách, že hráč nesmí používat "něco" sčím ve hře získá výhody nad ostatními hráči....jedine že by se jednalo o "béčkovou" hru a nemají ponětí co jsou to ty podmínky.
Matess
Profil *
nemeja:
Děkuji, zkusím se na to podívat.

Micruss:
Zkusím pohledat a když tak se ozvu.

jenikkozak:
Nepřijde. Jen si tím ulehčím práci. Přesně tak jak píše ProbablyYes - v pravidlech o tom nic není, tak nevidím důvod si takto pomáhat.

nene:
Není tam nic podobného. Je tam pouze info, že nesmíš využít případné chyby a tu chybu musíš nahlásit. O tomto tam není ani "ň".
Matess
Profil *
Micruss:
Ale potřebuješ se nejdřív přes curl přihlásit, někde sem již dříve tu někomu posílal takže když projedeš pár témat tak to tu najdeš

Je to tento script: http://micruss.eu/skripty/curl.phps a funguje přesně podle mých představ. Děkuji.
Matess
Profil *
Micruss:
Mohl by si mi prosím napsat na hojte (at) centrum cz?
Potřeboval bych upravit ten svůj script ať funguje podle mých požadavků.
Nedokážu ho nastavit jak potřebuji.

Odměna je jistá!

Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0