Autor Zpráva
Rionela
Profil
Jak mám udělat zarovnání stránky na střed v PHP? Prý to nějak jde, ale nevím jak.. v css se mi to mírně zmrvilo, tak to zkouším tou to cestou.. pomoc prosím jak?
habendorf
Profil
PHP je serverový skriptovací jazyk. Na uvedené se používá css (nejlépe).
Rionela
Profil
Tzn to jinak nejde? a jaké jsou možné možnosti zarovnání na střed v css?
23k
Profil
jsi na webu jakpsatweb.cz ktery se kompletne zabyva a poskytuje i podrobne vysvetleni HTML a CSS , tak co kdybys prekonala lenost a usetrila cas druhym a PODIVALA SE ?!
Timy
Profil
23k
v klidu, prosím

Rionela
musíš použít něco v tomto smyslu:
<div style="text-align:center"><?php echo "<p>nějaký strašlivý text</p>" ?> </div>
Rionela
Profil
Nebojte já sem si to už tady všechno prohlídla a zkusila ale za boha mi to nejde, totiž mi to dělají divy, páč pravé menu(samostatný div) se mi ve Firefoxu zobrazil úplně vlevo tak sem použila position:absolute a teď nevim jak zarovnat na střed...
Timy
Profil
Rionela
no tak to bude chtít link na stránku, tvůj problém totiž patrně nemá s php pranic společného ;-)
Rionela
Profil
No teď už nemá, ale na začátku měl (s tim zarovnáním v php)... : )
stribny
Profil
position:absolute..no nevim nevim, ja bych tohle smazal
Anonymní
Profil *
Rionela

Takhel se těžko něco radí, musel by člověk vydět ten zápis a web..., čert ví jak máš celkově udělnaje design... Teď jsem si to zkoušel u sebe na localhostu a jo jsou s tím problémy...
Když jsem dříve dělal design pomocí tabulek tak to bylo ok, to brali prohlížeče ale u divů je to jiné. Můsíš mít jeden hlavní zarovnávací div, pod ním hlavní designoví div a pak tepráv ostatní... Zkus todle:
<?php
echo"
<div align=\"center\">
<div style=\" width: 600px; height: 500px; background-color: red; \">

<div style=\"float: right; width: 30%; background-color: green; \"> menu vpravo</div>
<div style=\"float: left; width: 70%; background-color: blue; \"> obsah webu vlevo</div>
</div>
</div>

";
?>
dragonrd2
Profil
teda jsem se nepodepsal, jsem se teď registroval... a zapomněl vyplnit jméno a heslo
Rionela
Profil
díky lidi, du zkoušet
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0