Autor Zpráva
nyllo
Profil
Zdravím. Ve výpisu mi vzniká takovýto problém. Vše je v UTF-8 přes NotePad konvertováno na UTF-8 bez BOM. I tak stále vypisuje tuto chybu.

<div class="col-lg-4">
<h3>Nejbližší akce</h3>
""
<div>
<div id="widget_event_box_top">
<div class="evetns_descript">
LechyFUYO
Profil *
nyllo:
Co to má společného s PHP?
Tori
Profil
nyllo:
BOM může být jak v šabloně, tak v některém skriptu - kontroloval jste všechny soubory aplikace?
nyllo
Profil
LechyFUYO:
Co to má společného s PHP?
v php je aplikace psaná

Tori:
BOM může být jak v šabloně, tak v některém skriptu - kontroloval jste všechny soubory aplikace?
ano vše jsem kontroloval. Můžu poskytnout soubory aplikace ke kontrole.
Keeehi
Profil
Pořiďte si něco, co dokáže procházet soubory v určené složce a dokáže hledat v souboru bajt po bajtu. Hledejte sekvenci 0xEF 0xBB 0xBF. Pak zjistíte, kde to máte.
Bubák
Profil
Keeehi:
Hledejte sekvenci 0xEF 0xBB 0xBF.
V TC stačí zatrhnout "Hexadecimálná řetězec" a do vyhledávání zadat EF BB BF, může být s mezerami nebo bez mezer EFBBBF.

Pak zjistíte, kde to máte.
Já to mám na obvyklém místě, žádná anatomická odchylka.
_es
Profil
nyllo:
A NotePad je čo? Notepad - „poznámkový blok“ dodávaný spolu s Windows? Ten myslím BOM vkladá automaticky.
Pod „UTF-8 bez BOM“ je myslené, že BOM nie je na začiatku súboru, možno ho máš niekde inde ako na začiatku alebo sa načíta z databázy...
nyllo
Profil
v DB není bude to někde kolem include divné je že na jedné stránce se to nezobrazuje a dalších 3 ano.
Keeehi
Profil
nyllo:
jedné stránce se to nezobrazuje a dalších 3 ano
Tím by se mělo hledání zúžit. Ovšem kdybyste všechny soubory otestoval jak jsem Vám radil a Bubák řekl i jednu konkrétní metodu, tak byste to měl.
nyllo
Profil
Tak jsem chybu našel... nenacházela se v adresářích mnou vytvořených ale v souborech pro Facebook API.


Děkuji všem za rady.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0