Autor Zpráva
PixelCZE
Profil *
Zdravím,
googloval jsem, ale nemůžu najít, ovšem kamarád mi psal, že něco existovat musí.
Dělám si přihlašování do jednoho systému - přístup tam mají tři lidé + to je na IP, ovšem ještě jedno a hlavní bezpečnostní opatření má být odeslání čtyřmístného kódu smskou.
Co jsem koukal, 4 roky zpátky tu sem někdo dával script, ovšem ta SMS brána už ani neexistuje.
Mám tedy dotaz, existuje nějaká služba, která by poskytovala možnost odesílat přes php smsky? Moc jich nebude a znaků 10. ("Heslo: 1234")
Díky.
Virtus
Profil
Zdravím,
tak sem trochu googlil a našel třeba tohle: www.smsbrana.cz/sms-connect.html (nemám zkušenosti) nebo
http://www.smsmanager.cz/ (mám zkušenosti) celkem pěkná a jednoduchá administrace, ověření přes sha1(heslo); a username, lze nastavit sms sender a mají možnost odesílání do sousedních států + Maďarsko a Bulharsko, nevím jak ostatní státy ale co se týče České Republiky a Slovenské Republiky, nikdy sem s touhle bránou neměl problémy, akorád kolem Vánoc vím že T-mobile SMS měli zpoždění zhruba 11 minut, ale to je asi tak všechno, v administraci pak lze ještě ve všech SMS, které byly přes bránu poslány, listovat.
PixelCZE
Profil *
[#2] Virtus
Taktéž zdravím,
zapomněl jsem tam dopsat, jestli existuje něco zdarma, ovšem ty ceny.. To je jako zdarma, takže asi použiji ten smsmanager.
Díky. :)
Alphard
Profil
Já mám zase dobré zkušenosti s www.smsbrana.cz/sms-connect.html, vše fungovalo správně dle velmi stručné dokumentace. Zprovoznění za 5 minut, za hodinu jsem měl napsanou obslužnou třídu (tu sem ale kvůli licenci nemohu dát).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0