Autor Zpráva
Niik
Profil *
Zdravím,
Na serveru posílám emaily s html, ale mám problém, že na emaily na centrum.cz a volny.cz email vůbec nedostane pokud obsahuje nějakou diakritiku. Pokud ne, tak se emaily zobrazí jen jako čistý text včetně hlavičky a html kódu. Např. gmail nebo seznam.cz se zobrazují bez problému.

$to      = 'email';
$subject = 'hlavička';
$message = 'nějaké html';
$message = wordwrap($message, 50, "\r\n");

$headers  = 'MIME-Version: 1.0' . "\r\n";
$headers .= 'Content-type: text/html; charset="utf-8"' . "\r\n";

$headers .= 'From: mujemail@mujemail.cz' . "\r\n" .
    'Reply-To: mujemail@mujemail.cz' . "\r\n" .
    'X-Mailer: PHP/' . phpversion();

mail($to, $subject, $message, $headers);

V čem je problém?
Na fóru jsem našel jeden podobný příspěvek tady, tam jsem ovšem nenašel odpověd.
Davex
Profil
Niik:
Na fóru jsem našel jeden podobný příspěvek tady, tam jsem ovšem nenašel odpověd.
Odpověď tam je. Místo sekvence "\r\n" používej v MIME hlavičce konstantu PHP_EOL.
Niik
Profil *
Davex:
Řídil jsem se podle FAQ tady na fóru a i když použiju přesně kód který je tam uveden, tak se email na volny.cz nedoručí..
Davex
Profil
Freemail volny.cz spadá pod centrum.cz a tam mi e-mail došel. Sice se zpožděním a jeden ze třech stejných exemplářů spadnul do spamu, ale prošel.

Pravděpodobně je ta jejich nová antispam brána moc citlivá na cokoliv nestandardního a máš u sebe nějakou chybu. Třeba neplatný e-mail odesílatele, špatně nastavený poštovní server, chybný reversní DNS záznam, z daného serveru se odesílá moc e-mailů apod.

Zkoušíš to odesílat na webhostingu nebo na vlastním serveru?
aDAm
Profil
tak maily centrum.cz jsou kapitola sama pro sebe že. Není problém aby tam mail šel klidně 24h
Niik
Profil *
Davex:
Emaily posílám z webhostingu u wedosu.
Teď posílám emaily PHPmailer, ty sice dojdou, ale padají do spamu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0