Autor Zpráva
kesaj
Profil
mám php kód, ktorý mi zobrazuje na e-shope attribút (obrázok veľkostnej tabuľky)

kód:

<?php if ($attribute_groups) { ?>
        
                <?php foreach ($attribute_groups as $attribute_group) { ?>
                
                    <?php foreach ($attribute_group['attribute'] as $attribute) { ?>
                    
                    
                    <?php echo $attribute['text']; ?>
                    
                    <?php } ?>
                
                <?php } ?>
                                                                
                <?php } ?>


potreboval by som to celé dostať do jednej premennej a potom tú premennú volať v a href linku, ktorý mám pripravený :

<a id="single_1" href='$tabulka'>Veľkostná tabuľka</a>

ako to môžem spraviť??

vďaka za pomoc !
mimochodec
Profil
Čo ti predstavujete pod takým pojmom "volať"? Jestli chceš, můžeš místo echa použít $tabulka .= a proměnnou $tabulka vyechovat někde jinde, čímž dosáhneš vypsání tabulky jinde, než se vygeneruje.
Mmch tyhle čuňárny jako <?php pro každý řádek extra se používají ve kterém shopu?
Tori
Profil
potom tú premennú volať v a href linku
To, co asi myslíte, by se nejsnáz udělalo tak, že na stránku normálně vypíšete tu tabulku (tam, kde se má zobrazit) a pomocí CSS ji skryjete. Nějakému prvku (nemusí to nutně být odkaz) pak v JavaScriptu nastavíte, že když se na něj klikne, tak ta tabulka se zobrazí nebo skryje. Příklad najdete např. tady: Skrývání a odkrývání textu na přání uživatele
kesaj
Profil
Tori:

môžete mi prosím napísať na mato.jasek@gmail.com? raz ste mi už s tým skrývaním a odkrývaním tabuľky pomohli, len tuto to potrebujem spraviť cez efekt fancybox.

ten samotný efekt mi funguje, ale potreboval by som dostať do neho tú tabuľku (čo je vlastne ten php kód)

ako to mám spraviť?


mimochodec:
používa to opencart ...

ako to mám ale spraviť? dostať do $tabulka celý ten php kód? a potom $tabulka použiť pri a href?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0