Autor Zpráva
jezajezour
Profil
Ahoj dělám na svém prvním webu, ale zaskl jsem se u odkazování novinek :(. Poraďte někdo pls, navíc sem ještě musel někde udělat chybu u panelu lastest articles které se mi nechce při načtení stránky rozjet a musím ho rozkliknout.

team-endarin.net
team-endarin.net/index.php?clanek=article&id=5

Moderátor Petr ZZZ: Titulek „Aktuně prosím o pomoc“ byl z jedné třetiny nesrozumitelný a ze dvou třetin redundantní se samotnou podstatou libovolné internetové diskuse. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
lionel messi
Profil
jezajezour:
Najprv by som si prečítal www.it-joker.cz/Pocitace-weby/67-Nefunguje-to--aneb-jak-napsat-dotaz.html. Odkazy nefungujú, titulok je mizerný, zaradenie do kategórie s najväčšou pravdepodobnosťou nesprávne, nemám ako poradiť, prosím o lepší popis problému a hlavne funkčnú ukážku.
jezajezour
Profil
toto se mě právě že zobrazuje při rozkliknutí novinky http://team-endarin.net/index.php?clanek=article&id=5
Toto jse můj první web takže opravdu nevím jak dál, ale můžu se postnout kód :), pokud je třeba.
mimochodec
Profil
jezajezour:
A jak z toho má někdo poznat, co se ti na tom nezdá?
lionel messi
Profil
jezajezour:
toto se mě právě že zobrazuje při rozkliknutí novinky
Odkaz je opäť nefunkčný.

ale můžu se postnout kód
Ideálnym riešením by bolo nahrať kód do onlilne editora (ovládanie je intuitívne).

<mimo témy>
mimochodec:
Tebe tie odkazy fungujú?
</mimo témy>
jezajezour
Profil
Toto je news.php Živá ukázka


Nezorbazuje se tam text té novinky na to nevím jak. Po rozkliknutí jakékoliv novinky co přidám se prostě zobrazí prázdná stránka


po rozkliknu tí to má vypadat tahle, ale prostě to něak nefakčí :( fc01.deviantart.net/fs71/f/2015/030/8/9/endarinteam_web_subpage_new_by_mzy9-d8fys5v.jpg

Moderátor Joker: Změnil jsem ten velký obrázek jen na odkaz
Marschmallow
Profil
jezajezour:
Nám se ale pořád nedaří zobrazit zřejmě Tvůj web, který jsi uvedl v [#1] a [#3] příspěvku. Tobě odkaz funguje?
Jan Tvrdík
Profil
Marschmallow:
Tobě odkaz funguje?
Mně ano =)
jezajezour
Profil
Mě funguje.


www.team-endarin.net
Fisir
Profil
Reaguji na jezajezoura:
Budeš muset poslat kód, který se o zobrazování článků stará. Mimochodem, na hlavní stránce ve slideru odkazuješ na URL ?clanek=article?id=5, má to být ?clanek=article&id=5.
jezajezour
Profil
ten problém už jsem vyřešil, teď už jen řešim to jak udělat aby se mi na hlavní stránce auttomaticky ukazovala část lastest articles.

tu je kód:

<?php
    
    require "./func.php";
    
    $html = "";
    
    if (isset($_GET["stranka"]))    {
        $start = intval($_GET["stranka"]);
        $pocet = intval($_GET["pocet"]);
        
        $vysledek = mysql_query("select * from news where typ=2 limit $start, $pocet;");
        while ($zaznam = mysql_fetch_array($vysledek))    {
            $image = $zaznam["rubrika"]=="" ? $zaznam["image"] : mysql_result(mysql_query("select image from rubriky where id='".mysql_real_escape_string($zaznam["rubrika"])."' LIMIT 1"), 0);
            $html .= "<div class='article'>";
                $html .= "<div class='img' style='background-image: url(rubriky/".$image.")'></div>";
                $html .= "<div class='nadpis'>";
                    $html .= "<a href='index.php?clanek=article&amp;id=".$zaznam["id"]."'>".$zaznam["nadpis"]."</a>"; 
                $html .= "</div>";
                $html .= "<div class='text'>";
                    $html .= $zaznam["text_1"];
                $html .= "</div>";
                $html .= "<a href='index.php?clanek=article&amp;id=".$zaznam["id"]."' class='read_more'>READ&nbsp;MORE</a>";
            $html .= "</div>";
        }
        
        echo $html;
    }

?>



tu je muj web: http://www.team-endarin.net

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0