Autor Zpráva
návštěvník
Profil *
Zdravím,
používám následující loop, který mi na HP vypisuje články vedle sebe a po třech mi je rozsekává do řádků:
http://www.codesend.com/view/86beda261ed23218c063691b60d5eedf/

Neumím programovat. Tento kód jsem někde našel a funguje skvěle. Bohužel má jeden háček.

Pokud je ve wordpressu málo příspěvků a nezaplní se kompletně řádek, tak se mi rozhodí celá šablona. Asi proto, že se nepoužije ta /row pro ukončení řádku.

Nevíte prosím, jak by to šlo opravit? Nejlépe jen úpravou tohoto kódu, ale nebráním se ani jinému řešení.

Děkuji moc
Keeehi
Profil
návštěvník:
Asi proto, že se nepoužije ta /row pro ukončení řádku.
Je to možné, ta podmínka tam není úplně správně. Upravil jsem to tak, aby se tam ten ukončovací div řádku dal po každých třech nebo vždy nakonci. (Pokud se sejde konec zároveň se třemi položkami, objeví se to tam samozřejmě jen jednou)
<?php
    $i++; 
    if($i % 3 == 0 || !$my_query->have_posts()) {
?>
        </div><!--/.row-->
        <div class="clearfix"></div>
<?php
    }
?>
návštěvník
Profil *
Díky. Bohužel nějak mi to nefunguje a rozhodilo to kompletně všechno :(

Ještě jsem si hrál s možností, kdy bych tu podmínku doplnil nějakým else. Takže pokud budou tři příspěvky tak se zobrazí /div a pokud ne, tak taky. Bohužel toto řešení taky nefunguje a vyhazuje chybu :(

<?php $i++; 
      if($i != 0 && $i % 3 == 0) { ?>
        </div><!--/.row-->
        <div class="clearfix"></div>
 
      <?php
       } 
      else {
    </div>       
        }
?>
 
      <?php  
        endwhile;
        }
        wp_reset_query();
        ?>
Keeehi
Profil
Prosím o odkaz na živou ukázku.
návštěvník
Profil *
Ok. Zde je index.php ke stažení: https://www.dropbox.com/s/n7sqaolfa2w8alj/index.php?dl=0

Zbytek webu mám bohužel na lokalu i s nainstalovaným wordpressem.


Nejsem si jistý, jestli to bude stačit?
Keeehi
Profil
Tak si otevři vygenerovaný zdrojový kód v prohlížeči a nakopíruj ho na kod.djpw.cz, ať se můžeme podívat, kde je opravdu problém. Protože takhle bys musel dodat ještě šablonu a spoustu dalších věcí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0