Autor Zpráva
piiiiiiiip
Profil
Ahoj. Známý mě požádal o vytvoření scriptu který přičítá uživatelům na webu body za kliknutí na facebook like buttony facebookových stránek. Sám facebook nepoužívám a tak jsem v tom neviděl žádný problém ale ouha . . . Můžu na web vložit tlačítek kolik chci, všechny fungují a likenou facebookové stránky na které odkazují ale když chci uživateli udělit bod tak už nastává problém. Nemůžu z toho vydolovat žádnou odezvu, zkrátka nejsem schopen detekovat že na to uživatel klikl. Co jsem googloval tak jsem nenašel nic co by se zaobíralo přesně stejným problémem jen nějaké odkazy na facebook app ale vůbec nevím jestly by mi to pomohlo, nebo jestly existuje nějaké řešení, které mi uniká.
Beavis
Profil
piiiiiiiip:
To se dá řešit zpětnou kontrolou, zda uživatel má lajk na konkrétní stránce. Viz téma na stackoverflow.
piiiiiiiip
Profil
Podívám se na to.
piiiiiiiip
Profil
Potřebuju k tomu app id?
piiiiiiiip
Profil
Tak jsem si prošel nějaký ty fb docs a stackoverflow abych mohl na www stránce zjistit jestly uživatel likenul facebookovou stránku, stáhnul jsem si tedy oficiální facebook SDK a registroval si facebook app. Nemůžu ale přijít nato jak to SDK propojit s tím scriptem. Co jsem koukal na stackoverflow tak totiš requireujou soubor facebook.php jenže v mém SDK ten soubor není. Je tam jen soubor Facebook.php ale kdyz requireuju ten tak mi to hodí chybu že nemám definovanou třídu Facebook což mě vede k závěru že requireuju špatný soubor. Nevíte, který to má být, nebo jestly jsem nevynechal nějaký krok?
Beavis
Profil
piiiiiiiip:
Na stránce dokumentace (developers.facebook.com/docs/php/gettingstarted) se uvádí tenhle soubor: require_once __DIR__ . '/facebook-sdk-v5/autoload.php';
visionic
Profil *
Jeste me napada, jestli na facebook nemuzes vyuzit odezvu, kterou detekujes pres JSON decode.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0