Autor Zpráva
ArdaGamesTV
Profil *
Ahoj lidi neumí někdo udělat mini chat na web ve velikosti chatu na facebooku?????
Martin2
Profil *
ArdaGamesTV:
Asi čekáš, že diskutující DJPW postupně sestaví celý tvůj Minecraftový server. Možná bys raději měl investovat své úsilí do studia tvorby webových aplikací nebo peníze do někoho, kdo celou práci realizuje.
ArdaGamesTV
Profil *
ok do koho??
blaaablaaa
Profil
ArdaGamesTV:
Práce a zakázky
leorond
Profil
Já myslím že na takovém chatu není nic moc složitého, stačí vědět co od takového chatu chceš a to bohužel víš jen ty.


Možná by to chtělo hledat, na google je plno návodů na facebook chat jako třeba tady facebook-like-chat-application-in-php
RastyAmateur
Profil
Zdravíčko, otázečka trošku mimo téma, ale stejně: Není náhodou facebook chat udělaný přes sockety? Mám pocit, že jsem někdy někde četl, že facebook běží na speciálně upraveném PHP (konkrétně HipHop for PHP) a pracuje přes sockety... Tak se ptám, zda-li je to stále aktuální :)
Zechy
Profil
RastyAmateur:
Websockets jsou na to běžná praxe dneska. A zpravidla to běží přes node.js + socket.io. Navíc si dovedu představit, že to facebook právě i používá na věci jako na notifikace, atd., když to běží realtime.

Jinak nevím, jak je to přesně s PHP, ale kdysi jsem zaslechl něco, že FB používá předkompilované PHP.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0