Autor Zpráva
Daniel47
Profil
Ahoj chtěl bych na webu mít recaptchu, ale nevím jak na to. Pomůžete mi?


Vím jak ji na google získat, ale nevím jak udělat PHP kód. Aby to bylo co nejjednodušší. Moc prosím.
Radek9
Profil
Doslova první výsledek na Googlu: www.itnetwork.cz/php/bezpecnost/nova-recaptcha-tutorial

Zkus příště trochu hledat.
Taps
Profil
Daniel47:
stačí trošku pohledat webdesign.tutsplus.com/cs/tutorials/how-to-integrate-no-captcha-recaptcha-in-your-website--cms-23024
Daniel47
Profil
Nefunguje mi ani tohle:

Kód:

<!DOCTYPE html>
<html lang="en">
  <head>
    <title>How to Integrate Google “No CAPTCHA reCAPTCHA” on Your Website</title>
  </head>
 
  <body>
 
    <form action="" method="post">
 
      <label for="name">Name:</label>
      <input name="name" required><br />
 
      <label for="email">Email:</label>
      <input name="email" type="email" required><br />
 
      <div class="g-recaptcha" data-sitekey="6Ld3m5MUAAAAABjIjhR03QegcSnHRw6R6sex5Suc"></div> 
 
      <input type="submit" value="Submit" />
 
    </form>
 
    <!--js-->
    <script src='https://www.google.com/recaptcha/api.js'></script>                  
 <?php 
  $recaptcha = json_decode(file_get_contents('https://www.google.com/recaptcha/api/siteverify?secret=6Ld3m5MUAAAAABjIjhR03QegcSnHRw6R6sex5Suc&response=get'. $_POST['g-recaptcha-response']));
if ($recaptcha->{'success'} == 'true') {
        echo('Uživatel je člověk.'); 
} else {
        echo('Uživatel není člověk.');
}
?>

  </body>
</html>
Beavis
Profil
Daniel47:
&response=get'. $_POST['g-recaptcha-response']
Tohle v uvedeném návodu není.
Daniel47
Profil
A proč mi to nefunguje?
Kcko
Profil
Daniel47:
Protože bagr.
Daniel47
Profil
Jaký bagr?
Ikki
Profil
Daniel47:
Ten umělohmotný, zkus to.
Daniel47
Profil
???
Nechápu!
Mlocik97
Profil
Daniel47:
ach, vidno že si kid... odpovedá ti že ti nevie povedať prečo ti to nefunguje, keďže si nenapsal žiadne informácie, z ktorých by sa dal vyvodiť dôvod nefunkčnosti... tzv. že môže len hádať/veštiť čo môže byť tvojim problémom
Daniel47
Profil
Mlocik97:
Já nejsem kid.
A nemusím vědět všechno.
Ikki
Profil
Já to s tímhle klučinou vzdávám. Naprosto nic neumí, nic si nepřečte, nic neprozkoumá a nemá problémy takového řádu aby mu tu radil člověk jako je Keeehi a další. Nikdo z nás není dokonalý, taky se ptáme, učíme a zkoumáme, ale když ti tady někdo něco napíše, tak tobě to nefunguje a opět chceš pomoct. Dobrý to ještě beru, ale když tě někdo upozorní na to, že neumíme vařit z prázdna, tak zareaguješ jako tupec otazníky a "nechápu!". Vzpamatuj se, přečti si nějaké základy, knížky, projdi si různá fóra, zkoušej praxí. Poslali ti sem 100% funkční kód v odkazu načež ti nefunguje, tedy je chyba u tebe. Prosím tě.
Davex
Profil
Daniel47:
Mám takový pocit, že ti chybí přiměřené metodické vedení. Je vhodné začínat od základů programování a nelepit hned weby v pokročilých programovacích jazycích. Zkoušel jsi třeba nějaký programovací nebo robotický kroužek?
Mlocik97
Profil
Ja už tady pár týždňov hovorím že daniel47 tady len spamuje a ani sa nesnaží, kdyby napsal do googlu čo potrebuje, tak by polovicu otázok tady ani nemusel napsať.... už dávno som mu poradil ať si kúpi knižku a ať sa začne učiť od začiatku... a on ne, a tak to vyzerá....
pcmanik
Profil
Mlocik97:
mmm takéto komentáre sem nepatria. Ak nechceš poradiť tak buď ticho.
A píš po slovensky alebo česky nie tú tvoju zmiešaninu nedá sa to čítať.
Daniel47
Profil
Moc díky za rady už mi to funguje.
Můžete vyzkoušet zde:
www.dettube.wz.cz/daniel.


Chyba byla že jsem nepřidal tenhle kód:

if(isset($_POST['g-recaptcha-response'])) {
//Tady je ještě další kód
} else {
echo('<b class="button-red">Jste robot!</b>');
}


Správný kód je zde;

if(isset($_POST['g-recaptcha-response'])) {
$recaptcha = json_decode(file_get_contents('https://www.google.com/recaptcha/api/siteverify?secret=VášTajnýKlíč&response=' . $_POST['g-recaptcha-response'])); 
if($recaptcha->{'success'} == 'true') { 
echo ('<center><b class="button-green">Výborně!  Nejste spamovací robot a máte správně recaptchu.</b></center>');
//Zde může být další kód
   } else {
echo('<center><b class="button-red">Asi nemáte zaškrtlou recaptchu nebo jste spamovácí robot!</b></center>');
       }
  }
  

Znova moc díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0