Autor Zpráva
ManasPetr
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych používat mPDF, ale instaluje se to přes composer a takové věci WEDOS hosting nenabízí. Jak mPDF mám na FTP dostat. Include soubory ani v příkladech mPDF nejsou.
Díky moc.
anonym_
Profil *
ManasPetr:
Rozbalit třeba lokálně a pak soubory přesunout. Nebo změnit hosting.
blaaablaaa
Profil
ManasPetr:
Balíček lze stáhnout přímo na github.com/mpdf/mpdf , ale v rámci tvých možností bude nejjednodušší nainstalovat lokálně u sebe na pc a pak přes ftp nahrát na server. Nebo, jak radí anonym_, změnit hosting.
N71
Profil *
Spouštět composer na ostrém serveru rozhodně není obvyklý postup. Tolik jen k radám ohledně změny hostingu – pravděpodobně nenajdeš žádný, který by ti zpřístupnil PHP z příkazové řádky. A i tak je to kravina. Závislosti máš řešit a testovat ve vývoji, ne v provozu.

Takže si nech vygenerovat všechny závislosti u sebe ve vývojovém prostředí a pak udělej deploy na server, není na tom nic divného.
ManasPetr
Profil *
Mám Rapsberry s PHP7.3. Nainstaloval jsem composer a první nainstaloval QR codes od mPDF. Jenže pak nejde nainstalovat samotný mPDF
anonym_
Profil *
N71:
Tak on tady nikdo neradi přímo testovat závislosti na ostrém serveru. Do hlavy tazateli nevidim a stěžoval si, ze to wedos neumí. Proč se o to snaží, je věc druhá.

Každopádně to, ze se ma tvořit na devu tunpadlo již dvakrát před tebou :-)
N71
Profil *
ManasPetr:
Hm, něco děláš evidentně blbě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0