Autor Zpráva
jarX
Profil
Zdravím, poradil by mě někdo s php scriptem, který by vložil vodoznak při uploadu videa na web. Díky moc předem.
Keeehi
Profil
PHP nemá (pokud vím) nativní nástroje na práci s videm. Budeš potřebovat třeba ffmpeg a buď to budeš ovládat příkazovou řádkou, do které PHP umí posílat příkazy. Nebo použiješ nějakou knihovnu, která ti dovolí se na ffmpeg napojit napřímo.
Ať tak nebo tak, dělal bych to rozhodně asynchronně s pomocí nějaké fronty, protože toto bude časově náročná operace.
jarX
Profil
Keeehi:
Díky, ffmpeg jsem si stáhnul, ale zkouším zda by to nešlo bez toho, neměl bys nějaký script s tím použitím ffmpeg, díky předem.
Keeehi
Profil
Konkrétní zkušenosti nemám, ale nezdá se, že by to mělo být nějak náročné. Obecně:
- Použil bych tuhle knihovnu. github.com/PHP-FFMpeg/PHP-FFMpeg
- Rozchodil bych ukazkový příklad z readme na nějakém krátkém videu, abych měl jistotu, že vsechny části spolu správně komunikují.
- Pak bych to upravil na přidání watermarku (ukázka je v readme o něco níže) místo té změny rozměrů, screenshotu a encodovaní do různých formatů co ta původní ukázka dělá.
jarX
Profil
Keeehi:
Zdravím, měl bych na tebe prosbu, měl bys zájem a poslal mě na mail hotový script na vložení vodoznaku do videa při uploadu na web, který by fungoval, web mám v PHP., nabízím ti peníze, které bych ti poslal na účet, který mě v mailu uvedeš. Co říkáš, šlo by to, záleží mě na tom, potřebuji to nutně.
Píšu adresu mailu: wtm99@seznam.cz. Díky moc předem.
michal_tal
Profil
Případně můžeš mrknout na codecanyon.net/item/ultimate-video-player/7694071 na kompletní řešení přehrávače kde uvádí i podporu vodoznaku.
jarX
Profil
michal_tal:
Dík za nápovědu, už jsem to rozchodil přes FFMpeg, už se mě logo nahrává při uploadu na web.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0