Autor Zpráva
Tomik
Profil
Dobrý večer!
Používám na svém webu cookies, lépe řečeno SESSIONS ukládané do COOKIES, vše běhalo a běha v pořádku, jen jsem si
nyní všiml, že se u koláčku z mé domény ukládají kůkýs, které jsem nikdy pomocí phpka neukládal, mají vesměs takovýto tvar:

Jméno: "__utmz"
Hodnota: "100737044.1135228833.16.2.utmccn=(referral)|utmcsr=weblogy.cz|utmcct=/|utmcmd=referral"

nebo

Jméno: "__utma"
Hodnota: "100737044.367447393.1134667867.1136413349.1136416193.26"

tak jsem si myslel, že bude někde problém v mé aplikaci a hledal jsem a zkoušel jsem až jsem zjistil, že se ty koláčky ukládají i z jiných domén (např. La trine - http://www.dgx.cz/trine) a jak např. ve FF, tak např. v Opeře.

Takže se naskýtají dvě možnosti, první je že chybu v aplikaci nemám a je problém někde na straně serveru, nebo druhá, že jsem chybu udělal a udělal ji např. i DGX.

Proto se ptám, vím někdo něco o takových to koláčcích?

Díky za rady.
Tomik
Profil
Ještě dodám, že dříve jsem měl zmíněnou aplikaci na PHP 4.4.2RC2-dev a nebyl žádný problém, ony kůkýs jsem zpozoroval až po přechodu na PHP 5.1.1. Možná to s tím nějak souvisí, možná ne.
Tomik
Profil
Nikdo neví? Není to sice nic co by vadilo na funkčnosti (doufám), ale byl bych rád, kdybych se dozvěděl proč se tak děje a zda to jde odstranit. Díky!
Acci
Profil
IMHO to bude Google Analytics
Tomik
Profil
Acci
No jo, já jsem ***** :). Že mě to nenapadlo, díky moc.. :D
(cenzurováno mnou, doplň podle osobních preferencí)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0