Autor Zpráva
MarVas
Profil *
Chcel by som sa spýtať ako mám najrýchlejšie začať s PHP.
Čítal som knihu PHP ad Jirka Koseka ale veľmi narýchlo a veľmi som jej neporozumel.
A tak sa Vás pýtam ako najrýchlejšie?
Yuhů
Profil
trochu tomu nerozumím. Vzal sis jednu z nejlepších učebnic, pustil ses do ní rychle, takže to k ničemu nevedlo, ale chceš ještě rychleji?

Tak si prostě někde PHP nainstaluj (použij třeba PHPTriad), udělej si první php soubor a dělej si to, co tě baví. Pak ti nebude vadit strávený čas.

Doporučuju začít zpracováním dat z formulářů a includováním menu.
Honza Hučín
Profil
PHP jsem se učil taky od Jirky Koska. Doporučuju nespěchat, zkoušet na příkladech. PHP se začátečník nenaučí za dva dny.
Yuhůova rada je dobrá. Vezmi si konkrétní případ, který chceš pomocí PHP řešit (já jsem například vyráběl webový plánovací kalendář pro pracovní skupinu a později engine pro on-line rozhovor), a pusť se do toho.
Bady
Profil *
Je tá kniha alebo ten phptriad niekde k stiahnutiu?

THX!!!
xfish
Profil *
Nauč se napřed základy PHP v té knize (je výborná) a pak si někde sežeň jednoduché scripty a ty si upravuj. Tím se to naučíš celkem efektivně.
llook
Profil
MarVas: Nečti tak rychle. Nenaučíš se to tím, že to přečteš, ale tím, že to pochopíš.

Bady: Ta kniha ke stáhnutí neni. Ale na různých web-zinech jsou i jiné návody, které ke stáhnutí jsou.
PHPTriad je ke stáhnutí na sourceforge. Alternativou ke Triadu je PHP Home.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0