Autor Zpráva
mazlik
Profil
Jak se dá prosím vytvořit fórum podobné tomuto,nebo na tenhle způsob???dá se někde sehnat php kod??nebo to musím nějak dělat a shánět se jak se to dělá????protože bych to asi nedokázal:(((
WanTo
Profil
http://minibb.net
mazlik
Profil
a tam si můžu stáhnout co potřebuju,jo???ale já přesně nevím co co je???mohl bys mě napsat co si mám stáhnout???Moc by mi to pomohlo...díky
Webspy
Profil
hlavně si stáhni Main Forum Software, ostatní jsou addony

pak si to musíš nainstalovat na server

a pak si s tím hraj až to bude vypadat a fakat dobře ;-)
simka00
Profil
mazlik
musíš za každou větou psát dvacet otazníků? nestačí ti jeden?

jinak tady zkus pohledat, už se to tu hodněkrát řešilo
mazlik
Profil
no tak sorry,ale myslím si,že ti to zas tak nevadí a navíc jsem zvyklej stejně jak když dělám smajlíka,tak dám vždycky víc závorek....dívej:))))
no,ale to je OT
jinak mám zase problém....když to všechno dám na stránky a pak mám dat "_install.php" tak mi to ukzauje chybu:

<?php
define ('INCLUDED776',1);
include (./setup_options.php'); <-na tomhle řádku
include ($pathToFiles'bb_cookie.php');
Pomůžete mi někdo??
WanTo
Profil
Zkus tam napsat:
include ('./setup_options.php');
mazlik
Profil
jo to už jde...to není možný...tam se zobrazují další chyby.....ale už jen na dvou řádcích,ale hodně chyb...
třeba:
řádek:preg_match("#CREATE TABLE (.+?) \(#i",$buffer,$arr);

chyby:Warning: mysql_query(): Access denied for user 'nobody'@'195.122.194.232' (using password: NO) in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'nobody'@'195.122.194.232' (using password: NO) in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'nobody'@'195.122.194.232' (using password: NO) in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'nobody'@'195.122.194.232' (using password: NO) in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'nobody'@'195.122.194.232' (using password: NO) in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'nobody'@'195.122.194.232' (using password: NO) in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 41


a pak řádek: include ('./bb_cookie.php');


chyby:Warning: main(): Unable to access ./setup_$DB.php in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 16

Warning: main(./setup_$DB.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 16

Warning: main(): Failed opening './setup_$DB.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/b/boomba/forum/_install.php on line 16
simka00
Profil
mazlik
a upravil už jsi soubor setup_options.php?
mazlik
Profil
no to jsem upravil a pořád to zkouším nějak udělat.....tak třeba ty červený chyby(warning) už mě to nehází jen mi tam skočí:
Creating table minibb_banned failed... (Table 'minibb_banned' already exists)
Creating table minibb_forums failed... (Table 'minibb_forums' already exists)

no a ještě další 4 failed toho stejnýho typu....někde bude chyba
a ona by tam měla skočit stránka kde budou na výběr 2 možnosti a tam už jsem se jednou dostal,alůe když jsem klikl na to co jsem měl,tak mě tam skočilo,že soubor nebyl nalezen...asi mám špatně něco pojmenovaný...nemohl by jste mi někdo poradit....
a jinak tam mám vždycky stránku kde jde kliknout akorát na "go to forums now." ale to je zase blbá cesta.....
mazlik
Profil
nebo je to tady
doufám,že mi v tom hackeři neudělají bordel...
mazlik
Profil
jo a má být to nastavení v setup_options takto:
$DB='mysql';
$DBhost='mysql.webzdarma.cz'; <-toto přesně nevím...ještě jsem uvažoval a zkoušel: "wz.cz" "mysql.wz.cz" "webzdarma.cz"
Acci
Profil
mazlik
Píše ti to, že tabulky v databázi již existují. Zkus je přes PHPMyAdmin smazat.
mazlik
Profil
noo super to pomohlo,ale když chci kliknout na to "go to admin panel,tak mi to zase ukáže špatnou cestu....přitom když se podívám na cestu,tak je dobrá....má to jít na "bb_admin.php a tam ta cesta vede a ten soubor mám i v tom adresáři,ale ho to prostě nenajde...
Acci
Profil
mazlik
Musíš si v souboru setup_options.php nastavit správnou cestu v proměné $main_url
mazlik
Profil
toto nic..poslal jsem to 2x...
mazlik
Profil
krutý to mě zase vyšlo,ale když potom zadám jmeno a heslo,který jsem si nastavil v setup_options.php ,tak mam asi zase špatnou cestu:((( mám ted najít "$main_url" v bb_admin.php ???? a když to najdu a je to takhle
"{ $meta_relocate="{$main_url}/{$bb_admin}" mam to upravit na:
{ $meta_relocate="{$main_url}/{bb_admin.php}
je jich tam víc těch adres,tak mám je upravit všechny??
mazlik
Profil
pls..poradte někdo....
Webspy
Profil
Bohužel je to taková věc, na kterou se těžko dá poradit. Prostě to chce si s tím pohrát, určitě tam bude nějaká blbůstka a pak to pofaká...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0