Autor Zpráva
marat
Profil
Tak jsem zjistil, že pouhý internet mě zřejmě nestačí... a proto bych potřeboval knížku PHP , ale už něco pro pokročilejší, kde by bylo vysvětleno nahrávání souborů na web a další funkce... už se nepovažuji za začátečníka a proto už bych chtěl něco pokročilejšího... doporučíte mi nějakou knihu ? předem díky
Anonymní
Profil *
sorry ale mas to popletene, vsetko je na webe, ziadna kniha nebude mat tolko toho ako ma web
creck
Profil
souhlasim s anonymnim ... v zadne knize nenajdes tolik informaci jak na inetu ..
marat
Profil
Tak ok, tak mi najděte seriál o nahrávání souborů na web například... vim, že toho na internetu je hodně, ale neni to tak kvalitně zpracované jako v knize
creck
Profil
http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=310
marat
Profil
Ooo díky :P
llook
Profil
neni to tak kvalitně zpracované jako v knize
Tím bych si vůbec nebyl tak jistý. Dneska vydavatelé (na pár výjimek) dovolí psát knihy každému mamlasovi...
marat
Profil
Musíte si vybírat dobré vydavatelství a samozřejmě existují knihy špatné i dobré.
A tak přece jenom na internetu samozřejmě toho najdete víc o mnoho než v knihách, ale ta formulace, no prostě v knížkách najdu nanejvýš 5 chyb a na internetu je jich hromada, jen jsem se koukal na jeden článek o PHP, mno ani jeden skript nefungoval tak jak by měl...Ale určitě existujou i portály, které knihám konkurují (linuxsoft.cz) atd..
llook
Profil
Pět chyb, to je nějak málo. Když se podívám třeba na chyby v Koskovi, a to je hodně moc dobrý autor, tak jich má taky víc.
Ale jinak souhlasím - kniha projde přes několik odborníků (editor, redaktor, korektor atd.), u internetových časopisů není výjimkou, že jeden člověk programuje redakční systém, kontroluje články, stará se o typografii a nemá kvalifikaci ani na jedno. :)
creck
Profil
marat
tutorialy na netu neslouzi jako hotova reseni, ale jenom jakysi navod jak to udelat ... to same jsou knihy ... mam doma asi pet knih o PHP a vsechny jsou "stejne" ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0