Autor Zpráva
motik
Profil
Zdarec
mám takovou dost blbou otázku.. Jde napsat anonimní mail?? Jestli jo, tak jak?? Díkec
mig
Profil *
Anonimní mail napsat neumím, ale vím jak napsat anonymní mail.
Dokonce na to nepotřebuješ ani PHP.
*Čvachta*
Profil *
motik

Jde to velice jednoduše.
WanTo
Profil
Samozřejmě že jde. Dokonce jde poslat i falešný email, stejně jednoduše jako ten běžný.
Gekon
Profil
WanTo
No jo, chudák jeden člen diskuze, co už sem nepřizpívá. Slyšel jsem, že dělá v TV šoubyznysu... TV Ufoun? :))
Tomáš Opekar
Profil
by bylo celkem hezky sem napsat jak na to :D
Anonymní
Profil *
Jedna možnost je v php pomocí mail(), kde se dá definovat odesílatel. Druhá možnost je v e-mailové klientu ( např. outlook ) změnit jméno a e-mail odesílatele. Třetí možnost je pomocí příkazové řádky ( to zde nebudu rozepisovat, to by bylo na více řádků ). Pamatuj na to, že téměř každý mail se dá dohledat, ale většinou pouze za asistence policie ( nebo vztřícného ISP ).
*Čvachta*
Profil *
Tomáš Opekar

Stačí se připojit k smtp serveru a říct mu co a jak poslat. Jde to například přes telnet. Nebo jde velice jednoduše falšovat mailové hlavičky, což se bude dít i přes telnet.
Anonymní
Profil *
Však tím jsem myslel to "pomocí příkazové řádky". Samozřejmě se nejdříve musíš podívat do DNS na MX záznam dané domény.
Tomáš Opekar
Profil
Psali jste tu, že se dá mail zfalšovat přímo ve funkci Mail v php.... mam zasadni otazku - jak - pokud vim da se definovat, prijemce, predmet, text a kodovani.. nic vic, nebo se milim?
djlj
Profil
Tomáš Opekar
Nijak (myslím). Mail musí ještě projít mail serverem, který ho odešle a přidá si k němu další věci (IP,..). Můžeš jen falšovat odesílatele.
Tomáš Opekar
Profil
Blba otazka- jak? :D
WanTo
Profil
Tomáš Opekar
Doufám, že tenhle postup nebudeš nijak zneužívat: Nastavíš hlavičku From.
djlj
Profil
Tomáš Opekar
Základy php ;). Do hlavičky přidej From: nejakejmail@nejakadomena
Tomáš Opekar
Profil
Ja se fakt natvrdel.... :(
funkce mail ma syntax Mail("komu", "text", "CONTENT-TYPE: text/plain; CHARSET=windows-1250"); do toho se da zakomponovat From? pokud ano - jak?
(mimochodem díky za trpěivost)
mig
Profil *
Jak to tak sleduju, v žádném případě se do toho nepouštěj! Není to věc pro úplné začátečníky a představa o anonymitě může být značně iluzorní. :-(

Nejde jenom o FROM, ale i o výběr hostingu, přístup na něj (anonymně) atd.

Když si pošleš mail a mrkneš na hlavičky zjistíš, že ti tam přibyly záznamy z několika SMTP serverů...
Anonymní
Profil *
Zkus hledat :-)
http://cz.php.net/manual/cs/function.mail.php
djlj
Profil
Tomáš Opekar
Já i WanTo jsme přece napsali, že to máš dát do hlavičky. Prostuduj si manuál, jak ti doporučil Anonymní ;).
peki
Profil
alebo si pozri moju stranku tam je to uz hotove:
www.peki.ic.cz/mail
;-)
Tomáš Opekar
Profil
mig: Ani tak nejde o anonymitu ;) , spis o to, že když někomu posilam mail nebo je automaticky odeslanej z webu, tak se jako odesilatel ukaze jinej mail, nez bych potreboval :) ale jinak dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0