Autor Zpráva
malek8
Profil *
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains1/ws152600/public/www_root/wap/chat/spravy.php:5)

to je chyba ktoru mi vypise asi 7krat pekne po riadkoch od 5 - 9 a

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /domains1/ws152600/public/www_root/wap/chat/spravy.php:5) in /domains1/ws152600/public/www_root/wap/chat/spravy.php on line 25


to je dalsia, stalo sa mi to potom co som menil server windows za linux, ako to odstranim?

chod stranky je normalny, vsetko ide ako islo len tie chyby vypisuje, robi to aj na hlavnej, http://malek.sk

tam je aj chyba

Fatal error: Call to undefined function: cal_days_in_month() in /domains1/ws152600/public/www_root/wap/chat/wprihlasit.php on line 96

php na linuxe nepozna funkciu cal_days_in_month()?
koudi
Profil
Achjo, tohle se tady řešilo už mnoooohokrát. Zkus použít mozek nebo políčko hledat.
joejoe
Profil *
pouzivas funkce ktere meni hlavicky stranky (header, session_start, set_cookie), tyto funkce musi byt pred tim nez se zacne neco vypisovat (echo, print)
- problem je obvykle v tom, ze na zacatku kodu je prazdny radek nebo mezera..

(prazdny radek)
<? kod...
echo 'neco';
header('location: ...');
?>

pokud chces na linuxu pouzivat funkce pro prepocty kalendaru, tak musis php prekompilovat s flagem
--enable-calendar

pocet dni v mesici muzes zjisit taky takto:
date('j', mktime(0,0, 0, $month+1, 0, $year));
malek
Profil
koudi no skusim :p
malek
Profil
no tak mi to ide, len mi nejde teraz aktualizovat stranky cez ftp, to budem musiet pootravovat kometentnych asi
stribny
Profil
Mrkni se na funkce ob_start() a podobne. Pomuzou.
malek
Profil
no uz mi to ide, len neviem preco sa mi nezhoduje to co mam na servere s ftp hm,

a ako je to na linuxe s php a pracou s obrazkami

Warning: imagettftext(): Could not find/open font in /domains1/ws152600/public/www_root/wap/chat/wprihlasit.php on line 53

to mi preco robi :)) na windowse to islo, na linuxe nie, upravil som aj pristupe prava pre istotu aj velkost pismen je rovnaka aj tak ho nevie otvorit, sa mi vidi ze linux nieje taky dobry ako pisu na linuxsofte :)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0