Autor Zpráva
Zahon
Profil
Ahoj,
píšu z pozice laika, takže mě nezvalate věcma který nepochopim. Jde mi o jednu věc. Šel by použít mod_rewrite() na stránku, která nutně potřebuje informace z adresy, které tam jsou uloženy pomocí Get z formuláře? Chápu, že je to docela problém, ale podle mě by to šlo nějak obejít... tak pls. pokud máte někdo zkušnosti nebo vás napadá řešní, pište.
24k
Profil *
no slo jedine prasacky. I kdyz mas rewrite mod a odesilas pres GET tak se ti v url objevi treba toto
/vypis/hracu/sekce/fifa/?user=5

a ty to chces

/vypis/hracu/sekce/fifa/user/5/ trebas ... proste kdyz nekdo submitne formular, ulozis si onu hodnotu a presmerujes pres header(location na prave tuto adresu vypis/hracu/sekce/fifa/user/$_GET[user]/ ..


Doufam ze sem ti dobre porozumel a ty me taky, bo si letim kupovat auto ;) a fakt uz musim letet.
Kajman_
Profil *
Parametr QSA u RewriteRule zachová parametry i skriptu, na který se přepisuje.
Zahon
Profil
Mno hoši díky, ale myslel jsem to trošku jinak.. kdyby to bylo takhle jednoduchý.. jde mi spíš o to, že když se klikne na odkaz kde bude tato adresa (např. z vyhledávače, na jiných stránkách...), tak se mi zobrazí stránka právě podle parametru get. To ale asi nejde, což?
Mimochodem, samozřejmě předem nevím, co bude obsahem parametru get (kecám, budou to čísla, ale nevím která)...
Kdybyste tak někdo přišel na způsob, byl bych vděčný...
Kajman_
Profil *
Zkuste být konkrétnější a jednoznačnější. Možná Vám pomůže toto
http://www.jakpsatweb.cz/server/mod_rewrite/mod-rewrite-priklady.html# dyntostat
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0