Autor Zpráva
srigi
Profil
Hi, takze ako odstranim cookie z headeru. Priklad. Hned na zaciatku "index.php" je volana funkcia "session_start()". Overi sa prihlasenost, overi sa ci mi bol poslany prihlasovaci formular, ak nie zobraz formular. A prave tu v tomto bode - posli formular, by som kcel deletnut cookie PHPSESSID z headerov. Pretoze "session_start()" mi zapise do headeru tuto cookie. Samozrejme no-output a "headers already sent" tu neriesme, toto nie je problem. Proste kym je user vo verejnej sekci, nech sa mu neposielaju cookies.
Meldo
Profil
Moc tomu nechapem.

Ked mu nechces posielat cookie, tak mu ich neposielaj. Posli ich az po odoslani formulara.
srigi
Profil
No jo ale session_start() Ti posle cookie. A session_start() mam v kazdej stranke.
Hugo
Profil
srigi

Tak volej session_start jen kdyz je user v chranene casti webu.
srigi
Profil
Lenze to zistis iba tak ze zavolas "session_start()" a pozres sa ci su zaregistrovane $_SESSION varieables!
srigi
Profil
Jednoducho, vseobecne, nebavme sa o session_start().

vykonam v skripte "setcookie(bla, bla, bla, bla);"

Je po tomto mozne z headerov odstranit tuto cookie, ESTE PRED ODOSLANIM VYSTUPU!
DJ Miky
Profil
srigi
přes Output Buffering to nejde?
Hugo
Profil
Tak ještě jeden dotaz. K čemu je to dobré? Proč ti ta jedna sušenka tak vadí?
Meldo
Profil
Mozno by si mohol hned po odoslani vystupu spustit nejaky externy script, ktory by cookies vymazal.

A preco vlastne nechces, aby sa im cookie/session neposielalo?
srigi
Profil
Chcem to vediet principialne. Ci mozem "editovat" obsah vystupu (v tomto pripade headers) este pred poslanim klientovi.
To iste ma bude zaujimat, ked budem kciet menit obsah pri pouziti "ob_start()".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0