Autor Zpráva
gaminn
Profil *
Zdravím,
nějak se mi podařilo rozchodit tento debugger, breakpointy fungují, ale nikdy se nic nezobrazí v okně s proměnnými. Nemá někdo tušení, co s tím? Mám Eclipse 3.2.1, PHPEclipse nejnovější.
finc
Profil
Doporučuji přejít na ZEND IDE Eclipse, je to mnohem komfortnější IDE nežli PHPEclipse. V něm je debugger také, pokud tedy instalujete i on :)

http://www.zend.com/phpide

P.S. Stačí přidat nový zdroj do Eclipse a nainstalovat společně s Web Tools
gaminn
Profil *
No po těch peripetiích s instalací PHPEclipse jsem si nainstalovat trialovou verzi Zend Studio a musím říct, že to je rozdíl jako den a noc. Instalace Zendu je naprosto bezproblémová, ladění funguje naprosto perfektně a vše je mnohem inteligentněji uspořádáno. Pokud se Zend Studio ukáže jako opravdu nápomocné, maji Zend o dalšího zákazníka postaráno... ;)
finc
Profil
ZEND Studio je obecně nejlepší IDE pro PHP. Osobně si ale myslím, že spojení Eclipse + PHP IDE od Zendu mi také vytvoří velice kvalitní IDE. Navíc je stále ve fázi vývoje a i tak je na mnohem vyšší úrovni, než PHPEclipse. Navíc je zdarma :)

Eclipse má navíc tu výhodu, že i když je primárně určen pro Javu, tak v něm lze, pomocí pluginů, provádět vývoj téměř v čemkoli. Vše na dost vysoké úrovni.
gaminn
Profil *
Nejspíš jsem neschopný, ale ani Eclipse + PHP IDE od Zendu a jeho debugger mi nefunguje. Zde pro jistotu nejdou ani breakpointy, ani nevidím proměnné. Navíc v Eclipse je debugging vyřešen dost neohrabaně, pokud musím pro každou stránku, kterou chci debuggovat, provést nastavení v Run -> Debug ..., resp. každou jednotlivou stránku sem přidat. Nikde se mi ani nepodařilo objevit rozpis časů, které si jednotlivé funkce a soubory, kterými PHP interpreter procházel, vzaly (kvůli optimalizaci výkonu aplikace).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0